Diskuzní a poradenské fórum TZB-info

Kategorie

Stavba
168 246 příspěvků, nejnovější před 30 minutami

Vytápění
257 858 příspěvků, nejnovější před 8 minutami

Větrání, klimatizace, rekuperace
27 750 příspěvků, nejnovější před 14 hodinami

Voda, kanalizace, koupelny
23 040 příspěvků, nejnovější před 2 dny

Obnovitelné zdroje energie
51 789 příspěvků, nejnovější před 3 hodinami

Elektrotechnika
10 005 příspěvků, nejnovější před 3 dny

Ceny a dodavatelé energií
4 384 příspěvků, nejnovější před 15 hodinami

Nezařazené
264 příspěvků, nejnovější před 21 hodinami

Populární rubriky

Témata s novými příspěvky

ATMOS - zkušenosti a poradna

Poslední příspěvek od Jaroslav Dítě: Zřejmě máte čerpadlo kotle zapojené do kotle. První možnost je ta, že nebudete tolik otáčet vpravo spalinový termostat a že vám při dohoření pojede ventilátor déle. Druhá možnost je ta, že si pořídíte pevně nastavený termostat, který se našroubuje pod vrchním víkem do tělesa kotle a připojíte ho…

Výběr plynového kotle na ohřev TUV + topení

Dobrý den, zvažuji zakoupení nového plynového kotle. Aktuálně mám atmosférický plynový kotel, u kterého poslední léta řeším každý rok něco. Tak jsem se rozhodl, že bych koupil nový. Kotel používám na topení a ohřev TUV. Zvažuji také ke kotli pořídit akumulační nádobu na TUV. Jedná se o starší…

Kamna na uhlí

Poslední příspěvek od Radek L.: Ten černej tmel v kartuši vypadá že schne skoro hned - fakt týden? To byla malta ne?

Normy pro hydroizolaci koupelny

Poslední příspěvek od Filip Cada: Jinak vazeny pane... Pisete dum z roku 2008. To jako predpokladate, ze silikon u vany vydrzi 14 let? Dany stav veci odpovidal stari a beznemu opotrebeni nemovitosti.

papírové trubky

Poslední příspěvek od Filip Cada: Na eko kontrolory se vykaslete. Nez je pustite domu, pokud tedy vubec (ja bych je nepustil nikdy), tak bude papir spotrebovan... ;-)

Vaillant doplnění vody - kudy a kolik?

Poslední příspěvek od Ivan K.: je to jedno, ale ved ventil mate na tej hornej trubke tak cez ten to doplnte a min tlak je asi cca 0.8-1, bezny "ideal" okolo 1.5

FV ohřev vody a NIBE COMPACT 200

Zdravím všechny. Chtěl bych instalovat FV ohřev vody s výkonem cca 3kWp. Mám boiler NIBE COMPACT 200. Na boileru mám štítek, že je to verze 3kW s tělesem RAR 14-112, je tam také tabulka s 4,2A 230V 1kW a 7,5A 400V2 3kW. Měnič bude samozřejmě 1f, tzn. že se boiler bude nahřívat max. pouze 1kW,…

chyva u plynoveho kotle Vaillant

Poslední příspěvek od Bobin Klimesh: po desetiletém bezproblémovém provozu mám F33 , nechtělo se mi do kotle vrážet peníze zvlášt v této divné době kdy nevíme jak to bude s plynem dál, tak jsem pokus omyl bádal až jsem vybádal moji "individuální" opravu. manostat ven i s hadičkou v mém případě byl suchý a funkční na jemný…

Plynový kotel na propan?

Poslední příspěvek od Jozef Homola: Najděte si ceny LPG v lahvích a zhruba to vyjde jako na obrázku. Dodávky cisternou ale můžou být jiné. https://www.google.cz/search?q=cena+lpg+…

Drenáž v podlaze

Poslední příspěvek od A .K.: Chtěl bych se zeptat, v domě starším 70-ti let řeším novou podlahu, od předchozí majitelky na starých parketách bylo LINO a výsledek je jasný, parkety jsou K.O..( původní podlaha 3 cm betonu pod tím hlína nebo naskládané cihly a pak 3cm betonu, na každém betonu asfalt) Je správný postup udělat…

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem

Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.