Diskuzní a poradenské fórum TZB-info

Kategorie

Stavba
168 246 příspěvků, nejnovější před 51 minutami

Vytápění
257 859 příspěvků, nejnovější před 19 minutami

Větrání, klimatizace, rekuperace
27 750 příspěvků, nejnovější před 14 hodinami

Voda, kanalizace, koupelny
23 040 příspěvků, nejnovější před 2 dny

Obnovitelné zdroje energie
51 790 příspěvků, nejnovější před 10 minutami

Elektrotechnika
10 005 příspěvků, nejnovější před 3 dny

Ceny a dodavatelé energií
4 384 příspěvků, nejnovější před 15 hodinami

Nezařazené
264 příspěvků, nejnovější před 21 hodinami

Populární rubriky

Témata s novými příspěvky

Nastavení zákazu přetoků na hybr.střídači Goodwe

Poslední příspěvek od Petr -: Mate dodanou proudovou civku CT Device na el. privodech z elektromeru? U 3 faz.3ks.

Kamna na uhlí

Poslední příspěvek od Filip Cada: Na klasicky kamnarsky tmel se za mlada rikalo 24 hodin a pak se muze topit.

ATMOS - zkušenosti a poradna

Poslední příspěvek od Jaroslav Dítě: Zřejmě máte čerpadlo kotle zapojené do kotle. První možnost je ta, že nebudete tolik otáčet vpravo spalinový termostat a že vám při dohoření pojede ventilátor déle. Druhá možnost je ta, že si pořídíte pevně nastavený termostat, který se našroubuje pod vrchním víkem do tělesa kotle a připojíte ho…

Výběr plynového kotle na ohřev TUV + topení

Dobrý den, zvažuji zakoupení nového plynového kotle. Aktuálně mám atmosférický plynový kotel, u kterého poslední léta řeším každý rok něco. Tak jsem se rozhodl, že bych koupil nový. Kotel používám na topení a ohřev TUV. Zvažuji také ke kotli pořídit akumulační nádobu na TUV. Jedná se o starší…

Normy pro hydroizolaci koupelny

Poslední příspěvek od Filip Cada: Jinak vazeny pane... Pisete dum z roku 2008. To jako predpokladate, ze silikon u vany vydrzi 14 let? Dany stav veci odpovidal stari a beznemu opotrebeni nemovitosti.

papírové trubky

Poslední příspěvek od Filip Cada: Na eko kontrolory se vykaslete. Nez je pustite domu, pokud tedy vubec (ja bych je nepustil nikdy), tak bude papir spotrebovan... ;-)

Vaillant doplnění vody - kudy a kolik?

Poslední příspěvek od Ivan K.: je to jedno, ale ved ventil mate na tej hornej trubke tak cez ten to doplnte a min tlak je asi cca 0.8-1, bezny "ideal" okolo 1.5

FV ohřev vody a NIBE COMPACT 200

Zdravím všechny. Chtěl bych instalovat FV ohřev vody s výkonem cca 3kWp. Mám boiler NIBE COMPACT 200. Na boileru mám štítek, že je to verze 3kW s tělesem RAR 14-112, je tam také tabulka s 4,2A 230V 1kW a 7,5A 400V2 3kW. Měnič bude samozřejmě 1f, tzn. že se boiler bude nahřívat max. pouze 1kW,…

chyva u plynoveho kotle Vaillant

Poslední příspěvek od Bobin Klimesh: po desetiletém bezproblémovém provozu mám F33 , nechtělo se mi do kotle vrážet peníze zvlášt v této divné době kdy nevíme jak to bude s plynem dál, tak jsem pokus omyl bádal až jsem vybádal moji "individuální" opravu. manostat ven i s hadičkou v mém případě byl suchý a funkční na jemný…

Plynový kotel na propan?

Poslední příspěvek od Jozef Homola: Najděte si ceny LPG v lahvích a zhruba to vyjde jako na obrázku. Dodávky cisternou ale můžou být jiné. https://www.google.cz/search?q=cena+lpg+…

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem

Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.