Diskuzní a poradenské fórum TZB-info

Kategorie

Stavba
168 221 příspěvků, nejnovější před 4 hodinami

Vytápění
257 457 příspěvků, nejnovější před hodinou

Větrání, klimatizace, rekuperace
27 742 příspěvků, nejnovější včera

Voda, kanalizace, koupelny
23 016 příspěvků, nejnovější před 2 minutami

Obnovitelné zdroje energie
51 752 příspěvků, nejnovější před 3 hodinami

Elektrotechnika
10 004 příspěvků, nejnovější před 2 dny

Ceny a dodavatelé energií
4 325 příspěvků, nejnovější před 7 hodinami

Nezařazené
260 příspěvků, nejnovější před 18 hodinami

Populární rubriky

Témata s novými příspěvky

Hlučný splachovač Jika Kombi Dino

Poslední příspěvek od Str Dastr: Dobrý den, jak jste to vyřešil? Mám stejný problém. Děkuji

jak napojit druhý kotel

Poslední příspěvek od Stanislav Vinklárek: Takže to vypadá na Opop H420 EKO-U označovaný rovněž jako H4EKO‑U / 20 kW. U těchto kotlů chybí v návodě princip-schema zapojení, ale lze pro názornost mrknou na str. 24-25 kde jsou schemata zapojení jeho bratrance: https://www.slokov.cz/wp-content/uploads…

Tepelné čerpadlo LG therma v monoblok

Poslední příspěvek od Lubomir Švarc: Samsungy jsem nahrazoval ty sračky od lg,aby lidi nemrzli,nové tč montuju daikin edla monoblok.

Kamna na uhlí

Poslední příspěvek od Stanislav Vinklárek: Topení uhlím nezavrhuji, ale je potřeba topit v správném "zařízení" ;-) ps: osobně nikdy nebudu asi topit peletami - nedávno jsem byl pracovně v Biomac Hranice (výrobce pelet) ... a o ekologii nebo ekonomice pro koncového zákazníka nemůže být ani řeči .. peletky prodávají za 17,90Kč/kg…

DAKON DUA 24CK

Poslední příspěvek od Radek klim: Děkuji, hodně jste mi pomohl. Zatím jsem to vyčistil a složím to aby byla o víkendu voda. v Praze to nemá nikdo skladem a tak opravu vidím na úterý - středu. Na obrázku jsem manžetu vyfotil a je vidět zalisované víčko, sice nezřetelně, ale bude to tak.

FVE pro RD s malou spotřebou EE

Poslední příspěvek od Pavel Wolf: S takovou to FVE když nesvítí venku ideálně tak když zapnete 2000W tak berete EE z DS a tím celou úsporu degradujete. Jedině musíte koukat jestli se neženou mraky a potom rychle zapínat.

Sterka?; Perlinka? Stuk?

Poslední příspěvek od Zdeněk Grof: Diky

Směšovací termostatický ventil pro podlahovku s vysokým Kvs

Poslední příspěvek od Mirek Svejda: Můžete mi prozradit, proč se mícháte do debaty na téma, o kterém nic nevíte, nic smysluplného jste nenapsal a jen otravujete?

Jak připojit termostat ke kotli Blaze Harmony

Poslední příspěvek od Petr Novotný: Je to ještě aktuální dotaz? Mám čerstvě tento kotel a myslím, že bych dokázal poradit, případně sdílet zkušenosti...

Vyúčtování ve spotu

Poslední příspěvek od Jaroslav Suchánek: Takhle to vypadá detailně. Naměřeno Dodavatel leden 902 160 únor 593 732 březen 398 1246 duben 238 107 květen 214 111 červen 120 109 Celkem 2465 2465 Zmanipulovali to a spotové vyúčtování je složité, takže na to běžný odběratel, který si nevede záznam, asi nepřijde.…

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem

Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.