Diskuzní a poradenské fórum TZB-info

Kategorie

Stavba
168 787 příspěvků, nejnovější před hodinou

Vytápění
261 455 příspěvků, nejnovější před minutou

Větrání, klimatizace, rekuperace
27 845 příspěvků, nejnovější před 3 hodinami

Voda, kanalizace, koupelny
23 210 příspěvků, nejnovější před 2 dny

Obnovitelné zdroje energie
52 485 příspěvků, nejnovější před 3 hodinami

Elektrotechnika
10 161 příspěvků, nejnovější před 18 hodinami

Ceny a dodavatelé energií
4 536 příspěvků, nejnovější před 4 hodinami

Nezařazené
428 příspěvků, nejnovější včera

Populární rubriky

Témata s novými příspěvky

Teplota zpatecky u kotle

Poslední příspěvek od Michal Kuchta: Jeste jsem na dome nebyl, ale dle faktury tam je termostaticky smesovaci ventil afriso ATM 761 za nim cerpadlo grudfos UPM3 auto, ktere tlaci vodu do vrchniho hrebene rozdelovace teple vody a samozrejme dole je druhy hreben vratky, ktery jde zpet do vratky kotle a je propojen take jako ochlazovaci…

Dakon DUA 28AE - netopí do radiátorů, do kohoutku vodu ohřívá.

Poslední příspěvek od Stanislav Vinklárek: To je ale cirkulační čerpadlo na užitkovou vodu ..... :-(( ps: pokud jste čerpadlo rozhýbal a funguje, tak nic neměňte

Zkušenosti s CLIMAX a.s.

Poslední příspěvek od Jozef Homola: Závada se projevuje ale je možné že poté co už v minulosti to bylo nadměrným teplem přetvořeno.

Akumulační nádrž Atmos

Poslední příspěvek od Pavel Wolf: My se ale shodneme na tom že to jsou vyhozené peníze.

Podlahové vytápění

Poslední příspěvek od Pavel Wolf: Prej že je elektrika drahá.

ZAPOJENÍ TČ SPOLU S KOTLEM NA TUHÁ PALIVA

Poslední příspěvek od Pavel Wolf: To potom ten obrázek moc nepasuje. Jaký je výkon TČ a kotle?

Lokalni rekuperacni jednotka - loznice bez okna

Poslední příspěvek od Jozef Homola: Aby to fungovalo střídavě, tak by musel být ten pokoj "nafukovací". Už po pár vteřinách bude v pokoji podtlak nebo přetlak a ventilátor bude "mlít vzduch" bez výměny. Ventiátor jeden může být ale musí být další díra. Pokud chcete eliminovat přeslechy, tak od toho jsou…

recenze Malina FVE ?

Poslední příspěvek od František Vondruška: Dobrý den, dostal jsem taktéž nabídku na FVE od Maliny, s tím že mě budou platit nějakou zprůměrovanou částku cca 6 Kč za kWh do té doby než mě FVE namontují, takže třeba moje virtuální FVE by vyrobila 2 MWh, zaplatí tedy 12000 Kč.Dobrý ne !!?

Hučení při ohřevu vody Thermona 28TLXZ

Poslední příspěvek od Ondřej jjj: Osobne bych to taky viděl na bordel v 3cestaku, pokud ne tak zda nejsou ucpany hadicky od kotle do bojleru a pokud ani to ne proste vymenit spalinovy vymenik

ATMOS - zkušenosti a poradna

Poslední příspěvek od Jaroslav Dítě: A ještě jedna ukázka: https://www.youtube.com/watch?v=_QRbLxNm…

Armex Energy

Poslední příspěvek od ivan vlach: Lidi ruce pryč od této společnosti, patří do kategorie energo šmejdů používající ty nejbrutálnější praktiky. Jednou někde získají váš podpis a pak opakovaně vypovídají smlouvu o dávkách energií vašemu současnému dodavateli. Bezostyšně falšují podpisy na plných mocích a smlouvách. Dopisy posílají…

životnost termostatických hlavic

Poslední příspěvek od Petra 123: super díky moc! bála jsem se, abychom jí neublížili :)

Otopná soustava pro tepelné čerpadlo

Poslední příspěvek od Pavel Wolf: Ano to máte pravdu to odděluje ale to je potřeba hlavně když se pan domácí zamiluje do zónové regulace (která je k prdu).

umístění venkovní jednotky čerpadla vzduch-vzduch

Poslední příspěvek od Pavel Wolf: O tu instalaci klimatizace se ani nepokoušejte. Žádný normální člověk vám ji tam nenainstaluje.

HE3DA proč se sériově nevyrábí?

Poslední příspěvek od Jozef Homola: Je zajímavé, že se rozhoduje o postavení továrny u Plzně na baterky a nikde se neobjevilo, že kdyby "stát hledal", tak zjistí že už jedna fabrika stojí.

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem

Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.