Diskuzní a poradenské fórum TZB-info

Kategorie

Stavba
167 707 příspěvků, nejnovější před 9 hodinami

Vytápění
255 168 příspěvků, nejnovější před 4 minutami

Větrání, klimatizace, rekuperace
27 687 příspěvků, nejnovější před 8 dny

Voda, kanalizace, koupelny
22 760 příspěvků, nejnovější před 3 dny

Obnovitelné zdroje energie
51 161 příspěvků, nejnovější před 2 hodinami

Elektrotechnika
9 911 příspěvků, nejnovější před hodinou

Ceny a dodavatelé energií
4 095 příspěvků, nejnovější včera

Nezařazené
222 příspěvků, nejnovější před 9 dny

Populární rubriky


Témata s novými příspěvky

Doplnění el. topného tělesa do AN

Poslední příspěvek od Jaroslav Šalý: pokud budete přitápět tak jen to co nedohřeje FVE

topny kabel - vzduchova kapsa

Poslední příspěvek od Ivan K.: nech tak uz date cokolvek bacha na to, ze voda je elektricky vodiva ak to je srchovy kut , neviem ako to mate zaizolovane/dpojene v elektr.spoji.

Účinnost plynového vs elektrického kotle.

Poslední příspěvek od Lubos 550: Ale kde. To bude asi nejaka novinka, ta liatina. My tu roky pouzivame len papierove radiatory.

PT na etapy, počet rozvaděčů a čerpadel

Poslední příspěvek od Jaroslav Šalý: Za AKU trojcestný ventil pro řízení teploty do podlahovky, za ním čerpadlo a dva rozdělovače

Nezávislé provozování dvou TC. Jedno na vytápění + druhé na ohřev TUV

Poslední příspěvek od Josef Šimůnek: Drahé ohřívání? Co je na tom drahého? Na osobu to v průměru vychází na 0,8 MWh. I při dnešních šílených cenách je to +/- 6.500,-. Za ROK! Jen za cigára a chlast dá jednotlivec za stejnou dobu 40.000,- jen to hvízdne. Tak o čem se tady bavíme? Vždyť je to směšné.

HDO a jednofázový boiler místo třífázového

Poslední příspěvek od Jan Němec: no radši pozvěte někoho kdo ví co ty barvy znamenají a jakou soustavu máte v domě..

Schlieger lživá reklama

Poslední příspěvek od Jan Vitek: Dobrý den, moje zkušenost je opačná, technik ze Schliegeru přijel, vše vysvětlil. To co slíbil, tak platilo. Termíny OK. Co se týká realizace, tak přijeli tři pracovníci, kteří pracovali cca 12 hodin denně. Práce perfektní. Vřele doporučuji.

Protherm Leopard 24 BTV chyba 7, Chyba komunikace

Poslední příspěvek od Marek Hnatic: Zdravím,,,mama bude mať 2 týždne dovolenku, tak test neskôr,,,,,mám dve dosky,,,,, F7 ak mama zapne termostat, tak cca 5 sekúnd ukazuje A4 a potom chýba F7, typujem čerpadlo alebo réle pre čerpadlo,,,, ak sa odpustí tepla voda - F1, tlak ukazuje, počas chýby F7 neukazuje tlak lebo LCD…

Zámková dlažba - reálné náklady 2022

Dobrý den, Rád bych se zeptal někoho kdo se orientuje, jaká je dnes velmi hrubě cena pojezdove (3.5t) zámkové dlažby komplet jakoby na klíč - bagrování, zásyp, zhutnění, pokládka, včetně veškerého materiálu a obrubníků. Dlažba obyčejná přírodní zámková v ceně asi 400Kc za m2 při výšce 8cm.…

Výkup přebytků elektřiny od ČEZu

Poslední příspěvek od Lukáš Papřok: Od 12.8 mám tarif pro soláry, v pohodě i s přechodem k Čezu na jejich standardní ceník. Jedná komplikace byla že jsem musel uhradit předčasný odchod od bezdodavatele, chtěli doplatit paušály (6 kč den) za to že nebude výpověď trvat tři měsíce ale pustí mně hned.

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem


Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.