Diskuzní a poradenské fórum TZB-info

Kategorie

Stavba
165 436 příspěvků, nejnovější před 45 minutami

Vytápění
248 203 příspěvků, nejnovější před 10 minutami

Větrání, klimatizace, rekuperace
26 972 příspěvků, nejnovější před 2 dny

Voda, kanalizace, koupelny
22 000 příspěvků, nejnovější před 3 dny

Obnovitelné zdroje energie
48 854 příspěvků, nejnovější před 2 hodinami

Elektrotechnika
9 617 příspěvků, nejnovější před 18 hodinami

Ceny a dodavatelé energií
3 859 příspěvků, nejnovější před 18 hodinami

Nezařazené
165 příspěvků, nejnovější před 4 dny

Populární rubriky

Témata s novými příspěvky

Vyplatí se dnes instalovat TČ?

Poslední příspěvek od Pavel Žalud: 230t tepelko N17B i s ohřevem TUV a zapojením za zbytek topíte.

Plovoucí podlaha v koupelně

Máte prosím někdo zkušenosti s plovoucí podlahou v koupelně, např. https://www.egger.com/shop/cs_CZ/produkt… Společně s podlahovým topením, to je ale předpoklad chodu jen v zimě. Chtěl bych tím nahradit pocitově studenější dlažbu.

Tepelné čerpadlo monoblok a oddělovací výměník pro domovní okruh bez nemrznoucí směsi

Poslední příspěvek od Josef Lorenc: Dost dobrý nápad.

Jak připravit plochou střechu pro FVE.

Poslední příspěvek od Ondřej Mikeš: Zdravím, možná mě s odpovědí pošlete někam, ale pokud jste ve fázi přípravy projektové dokumentace, co ještě začít uvažovat o šikmé střeše. Vede mne k tomu zejména estetika, nakloněné panely na rovné střeše za mne vypadají šíleně, pokud tam není nějaká vyšší atika a je to vidět. A pak určitě…

Topeni plynem a podlahove topeni

Poslední příspěvek od Jozef Homola: Doporučovat ve vašem případě se dá jenom pod podmínkou, že budeme znát podrobnosti o otopné soustavě a o zdroji tepla.

Výkup přebytků elektřiny od ČEZu

Poslední příspěvek od Roman Šíma: mate nekolik moznosti: 1. přímý prodej obchodnikovi obvykle za cenu 0,5-1kč/kWh 2.prodej pomocí obchodnika dle aktualni ceny na burze (obvykle podmíněno i nákupem spotreby dle burzy) 3.virtualni baterii: Dnes ji nabízí jen CEZ-Energie pro solary a E.on -jen k elektrarne E-on.(jine virtualni…

Kotvení SDK podhledu do I profilů

Poslední příspěvek od Mirek Svejda: To jsem taky řešil a jde to blbě. Jednodušší je najít si detektorem polohy I profilů a vrtat díry těsně vedle Ička. Pro kotvení pak použijete kovové hmoždinky.

Jednoduchá FVE do 2kW

Poslední příspěvek od Josef Zapletal: Veškeré dotace co dostanete padnou té firmě a ještě to nebude stačit, vy žádné dotace nedostane. A než se Vám to vrátí budete kupovat nové baterie, zisk pro který to chcete dělat nepřijde. Jinak obecně off-grid síť se nedá vytvořit bez baterie. Podle mě pokud chcete ohřev TUV…

Revize starého kotle a kotlíková dotace

Poslední příspěvek od Jaroslav Dítě: Takhle nějak jsem si to představoval. Dík.

Kontrola pasivního domu

Poslední příspěvek od Radek Tihlář: TČ nastavil topenář co dělal celý otopný systém. Když jsem potřeboval třeba zvýšit teplotu vody, tak jsem mu zavolal a nasměroval mě v menu. Proč bych se v tom měl vrtat, když absolutně nevím o co jde🤷‍♂️

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem

Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.