Diskuzní a poradenské fórum TZB-info

Kategorie

Stavba
164 312 příspěvků, nejnovější před 2 dny

Vytápění
240 752 příspěvků, nejnovější před 10 minutami

Větrání, klimatizace, rekuperace
26 673 příspěvků, nejnovější včera

Voda, kanalizace, koupelny
21 762 příspěvků, nejnovější před 4 dny

Obnovitelné zdroje energie
47 978 příspěvků, nejnovější právě teď

Elektrotechnika
9 537 příspěvků, nejnovější před 2 dny

Ceny a dodavatelé energií
2 208 příspěvků, nejnovější před 2 hodinami

Nezařazené
123 příspěvků, nejnovější před 5 dny

Populární rubriky

Témata s novými příspěvky

Nevýhody TČ s přímou kondenzací

Od Jaroslav Šalý: ONO NENÍ ŠPATNÉ POČÍTAT NÁVRATNOST. A TA PRO KOMBINACI TČ A FVE JE V NENÁVRATNU

Viadrus Lignator, problémy s topením

Od Jaroslav Dítě: Také mě to napadlo. Mám sice Atmosáckou regulaci, která toto vře umí, ale dá se použít jejich spalinový termostat, kde so na začátku pohlídáte náběh kotle a pak nastavíte vypínání termostatem a nebo , pokud to chce člověk mít blbuvzdorné, tak může použít pro start časové relé a termostat, teploty…

TČ země/voda a podlahovku, nebo je to do NED opravdu nevýhodné?

Od Roman Novák: To co mne v kostce teď napadá: Celé to začíná už volbou pozemku, orientací domu s optimálním A/V poměrem. Tady něco ztrácíte, ale roli hraje i velikost prosklení jižními směry se zástinem kombinovaný s vyšší využitelnou tepelnou kapacitou pro využití solárních zisků. V tomto ohledu je špatně…

Rozpočet výměny kotle přes kotíkové dotace

Od Lubomir Švarc: Takže čo bolo to bolo snad ne?

Piskajici vymenik - vyber noveho kondenzacniho kotle

Od Pavel Wolf: To tam bude prát 90st teplou vodu?

Zkušenosti s dodavatelem Lumius

Od Pavel Zpěvák: Tak ono teď obzvlášt pokud budou pokračovat ceny energií v růstu krachne většina poskytovatelů.....

Inhibice do topení - varování

Od Vladimír Anděl: Tak to jsem netušil, že s tím mohou být takové problémy. Když jsem ty PPR trubky v FV plastu před 7 lety kupoval, říkali mi že se tyhle trubky sice už pro topení nepoužívají (říkali jen o problémech s kyslíkem když je tam železo), ale že se mnoho let používaly a bez problémů. Ten růst bakterií -…

Termostat

Od Pavel Wolf: Ptejte se výrobce kotle.

Licotherm - poradna

Od Jiří Trčka: 👍

Ochrana proti zamrznuti monobloku

Od Lubomir Švarc: daikin

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem

Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.