Diskuzní a poradenské fórum TZB-info

Kategorie

Stavba
166 597 příspěvků, nejnovější před 6 hodinami

Vytápění
252 891 příspěvků, nejnovější před 9 hodinami

Větrání, klimatizace, rekuperace
27 434 příspěvků, nejnovější před 7 hodinami

Voda, kanalizace, koupelny
22 320 příspěvků, nejnovější před 10 hodinami

Obnovitelné zdroje energie
50 076 příspěvků, nejnovější před 9 hodinami

Elektrotechnika
9 807 příspěvků, nejnovější před 2 dny

Ceny a dodavatelé energií
4 005 příspěvků, nejnovější před 22 dny

Nezařazené
193 příspěvků, nejnovější před 10 hodinami

Populární rubriky

Témata s novými příspěvky

Rekonstrukce a luxfery

Poslední příspěvek od Jozef Homola: Nemusí, stačí strukturované sklo. Větrat se nemusí oknem ale k tomu účelu otvorem, (s mřížkou, sítkema nebo klapkou) a doplněné malým "posilovacím" ventilátorem. Dokonce není k zahození lokální ventilace i s výměníkem tepla. https://www.google.cz/search?source=univ…

Poptavka - realizace

Poslední příspěvek od Jaroslav Šalý: TČ je součástí - vše v jednom, dvouteplotní vytápění, menší montážní náklady, možné i snížení nákladů na vzduchotechniku (při znalosti prostorů) s montáží.

Je baterie k FVE neekonomická když máte tarif D57d?

Poslední příspěvek od Zbyněk Halousek: Pane Vinklárku, chci vás požádat, nemohl byste svůj problém, svůj neúspěšný pokus pochopit tarif ČEZu "Elektřina pro soláry" řešit mimo tohle vlákno? Založil jsem ho já s tím, že se chci něco dozvědět od opravdových odborníků. Kromě vás nikdo nezpochybňuje moje výpočty, nejlépe mi…

vymena stareho kotle

Poslední příspěvek od Ondřej jjj: Tak proc nedate znova buderuse? Vypadate ze jste docela spokojeny se značkou .. :D

Jaký dárek pro chlapa do nově zařizované dílničky?

Ahoj, prosím, potřebuju jako ženská poradit. Chlap měl sen mít vlastní dílnu, kde by mohl být přede mnou schovanej a kutit si nějaký ty svoje věci. Bohužel, v bytě to nebylo možné.. Teď se podařilo a malá dílnička skutečně bude. Už vymejšlí, jak si to tam zařídí a já bych ráda pořídila nějaký…

DAKON DUA 24CK

Poslední příspěvek od Pavel Pavlo: S tím jsem se ještě nikdy nesetkal, ale všechno je jednou poprvé 🤔🤓. Spíše bych to tipnul na studeňák na ovl. elektronice. Čas ukáže. 😉

Podezřelý typ a chování optimizérů u panelů FVE

Poslední příspěvek od Daniel Martinec: Startovací napětí u GW (tj. "Start-up Voltage (V)") je dle tech. specifikace 180 V. Bez sněhu budou muset být alespoň 4 (spíš 5) panelů.

STORION SMILE T10-HV a 9.9 kWp/16.40 kWh

Poslední příspěvek od Dzordzik .: Z poslední týden jsou odběry ze sítě, podle monitoringu, 0.22, 0.27, 0.22, 0.29, 0,2 a 0.13kWh/den. Vše bez omezování a přizpůsobování se tomu, kdy svítí, nebo nesvítí. Žena pere klidně v 10 v noci, myčka to samé atd. Zásadní je co ukáže elektroměr na konci měsíce, dám pak vědět. Zatím stále…

Zkušenosti TČ Samsung EHS 6kw

Poslední příspěvek od Jan Tykvart: Pan Král ve svém vláknu uvedl, že stačilo vypnout a zapnout jističe, a zase vše fungovalo. https://forum.tzb-info.cz/149344-tc-sams…

Dolepení EPS na staré zateplení

Poslední příspěvek od Mirek Svejda: Záleží na kvalitě provedení a koeficientu paropropustnosti stávající finální omítky. Já s tím nemám praktické zkušenosti. Pokud to budu brát s pohledu toku vodních par, tak vadí, pokud stávající finálka má nízký koeficient paropropustnosti. To byly např akrylátové nátěry. Nějaké silikon silikátové…

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem

Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.