Diskuzní a poradenské fórum TZB-info

Kategorie

Stavba
165 478 příspěvků, nejnovější před 7 minutami

Vytápění
248 251 příspěvků, nejnovější před 17 hodinami

Větrání, klimatizace, rekuperace
26 972 příspěvků, nejnovější před 2 dny

Voda, kanalizace, koupelny
22 006 příspěvků, nejnovější před 21 hodinami

Obnovitelné zdroje energie
48 870 příspěvků, nejnovější před 3 minutami

Elektrotechnika
9 622 příspěvků, nejnovější před 18 hodinami

Ceny a dodavatelé energií
3 861 příspěvků, nejnovější před 9 minutami

Nezařazené
165 příspěvků, nejnovější před 6 dny

Populární rubriky

Témata s novými příspěvky

Výkup přebytků elektřiny od ČEZu

Poslední příspěvek od Pánek František: Hm, tak to je důležitá informace. Myslel jsem si, že vyúčtování za nákup je odděleno od vyúčtování za prodej. Tak to mám já u svého stávajícího dodavatele, tzn. mám dvě smlouvy jedna na dodávku EE a jednu na prodej, přičemž prodej se účtuje jednou za rok v květnu. To mi přijde slušně na hlavu.…

Mokré fleky na fasádě,která je zatím v lepidle

Poslední příspěvek od Mirek Svejda: Trochu si pletete prostup tepla a prostup vlhkosti. Zateplení stropu nemá vliv na procházející vlhkost. Udělejte pořádně víko na půdním výlezu. Mělo by být zateplené a samozřejmě i vzduchotěsné. Druhou věcí je, zda máte větranou půdu. Např. okna ve štítech, větrací hřebenáč, vikíře.

Přepis energie DPI

Poslední příspěvek od Harry Minduton: Jen pro zajímavost. Na OTE už jsou statistiky za prosinec. U elektřiny lze podle vývoje soudit, že si dominanti udrží cca 55-65% zákazníků z řad propadlíků do DPI. Popravdě, tu retenční schopnost jsem čekal podstatně nižší, hádal jsem pod 50%. Nejvyšší míru retence má PRE, nejnižší naopak Eon.…

Zateplení garáže od zbytku domu

Dobrý den, řeším problém s místností, ve které je furt zima a horko těžko se vyhřeje. Tato místnost je nad garáží (garáž nezateplená), podlaha mezi garáží a místnosti taky nezateplená. Pokoj je v rohu rodinného domu - to znamená střecha s dvěma střešními okny (dvojsklo) , 2 stěny nezateplené a 2…

Plovoucí podlaha v koupelně

Poslední příspěvek od Jaroslav Šalý: Izolace s dírama je izolace. Howk

Stavební povolení pro dům s vytápěním pomocí TČ a vrtu

Poslední příspěvek od Pavel Wolf: Lidi nechápou že ušetří 900W a za to si rádi připlatí 200t.

FVE licene na RD 19/25 kW

Poslední příspěvek od Josef Zapletal: Přes 10 kW dostanete licenci a IČO , pak budete moct prodávat. Normálně za burzovní cenu- marži obchodníka. Rozdíl v licenci nad 20kW je jen v tom , že musíte mít vzdělání a praxi v oboru elektro. Když ho nemáte musíte někoho sehnat aby se za vás tzv. zaručil a…

Jednoduchá FVE do 2kW

Poslední příspěvek od Josef Zapletal: Ano výkon panelů nám utěšeně roste, ještě výkon ještě není účinnost. Na třechu se obří panely moc nehodí , protože je s nimi špatná manipulace a ve výsledku se nic neušetří.

Jak připravit plochou střechu pro FVE.

Poslední příspěvek od Josef Zapletal: No pokud vezmete cenu panelů a omezenou plochu pak na plochou střechu je lepší dát panely v úhlu jen 20° , protože jich tam dáte více a máte vyšší výrobu. Ćím více panely postavíte tím více se do nich opírá vítr , takže pro nízké sklony vám stačí nějaké zatížení, ale pro…

tech st-702 zpid internet

Dobrý den propojoval jste někdo regilátor tech st-702 s wifi členem tech CS-WIFI RS?

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem

Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.