Diskuzní a poradenské fórum TZB-info

Kategorie

Stavba
164 279 příspěvků, nejnovější před 17 hodinami

Vytápění
240 451 příspěvků, nejnovější včera

Větrání, klimatizace, rekuperace
26 654 příspěvků, nejnovější před 2 týdny

Voda, kanalizace, koupelny
21 757 příspěvků, nejnovější včera

Obnovitelné zdroje energie
47 886 příspěvků, nejnovější před 53 minutami

Elektrotechnika
9 533 příspěvků, nejnovější před 5 dny

Ceny a dodavatelé energií
2 196 příspěvků, nejnovější před 2 dny

Nezařazené
122 příspěvků, nejnovější před 2 týdny

Populární rubriky

Témata s novými příspěvky

Nevýhody TČ s přímou kondenzací

Od Lubomir Švarc: Do zastavěné plochy 70m2 dávat takovou obludu není moc chytré.

STORION Smile T10

Od Milan Volf: Dobrý den, koukám, že problémy, které jsem měl se Storionem T10 (podle nejmenovaného "pána" ) jen a jen pouze já, má více lidí :) A že se k tomu ten chytrolín nevyjádří :) Mno tak teď vážně. Pro absolutní neschopnost, diletanství, aroganci a neochotu řešit problémy s tímto podřadným…

povinnost mít garáž a stání

Od Lubomir Švarc: Kupoval jsem parcely od města,kde to mám jako podmínku ve smlouvě.

FVE a deklarovaný výkon

FVE dle SEMS vyrábí (graf), ale portál ukazuje nulový či zanedbatelnou produkci.

Izolace stropu směrem z půdy.

Od Mirek Svejda: Ano, pokud nebude nad izolací žádný materiál s vyšším difůzním odporem a půda bude intenzívně provětrávaná, tak tam parotěsku nemusíte dávat. Jenže i v tomto případě bude v horní vrstvě izolace docházet ke kondenzaci vodní páry a degradaci izolace. Prostě nedat tam parotěsku je nesmysl a šetření…

Prestavba kotla Viadrus u26 trochu inak

Od Stanislav Vinklárek: Díky pane Milane za to info ohledně spotřeby pelet - 5t. Od ní se totiž odvíjí ekonomika pořízení přestavby - platí totiž - čím mám větší spotřebu paliva, tím je pro mě přestavba ne-vhodnější, nebo-li už nemá smysl přestavbu pořizovat a je mnohem ekonomičtější pořídit nový kotel s vyšší…

Komunikační RS kabel ke kotli DAKON

Od Martin Hanuš: Pan Wolf má pravdu ale pokud máte jednotku CS-i-1 propojenou pomocí RS a nastavenou jako podřízenou jako já tak si hravě můžete teplotu za ventilem měnit na regulátoru kotle jen přepnete režim zobrazení kotle na ventil. Je to dobré když jsou jednotky daleko od sebe. Tento regulátor lze nastavit…

Umístění vnější jednotky TČ monoblok Nibe

Od Pavel Wolf: Slunce vám žádný výměník neohřeje ani nezrychlí odtáváni, výměník se musí ohřát chladivem od kompresoru.

Kam s hydroizolací v koupelně s malbou?

Od Dave Ho: Díky za reakce. Obklady se mi zkrátka nelíbí, mám na mysli hlavně spáry, vím že se teď dělají i větší kachle s téměř nepatrnymi spárami, nicméně taky tam spara je a taky je to o penězích. Našel jsem nakonec díky jinému fóru od jup systém přesně na můj případ tak to použiji. Je to jup hydrosol…

Výběr topení pro rekonstrukci

Od Jozef Homola: Souhlas, tazatel si musí uvědomit, že se rapídně změní vlhkostní klima po rekonstrukci.

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem

Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.