Diskuzní a poradenské fórum TZB-info

Kategorie

Stavba
165 495 příspěvků, nejnovější před 3 hodinami

Vytápění
248 451 příspěvků, nejnovější právě teď

Větrání, klimatizace, rekuperace
26 977 příspěvků, nejnovější před 24 minutami

Voda, kanalizace, koupelny
22 011 příspěvků, nejnovější před 2 dny

Obnovitelné zdroje energie
48 910 příspěvků, nejnovější před 2 hodinami

Elektrotechnika
9 623 příspěvků, nejnovější před 19 hodinami

Ceny a dodavatelé energií
3 865 příspěvků, nejnovější před 19 hodinami

Nezařazené
165 příspěvků, nejnovější před 9 dny

Populární rubriky


Témata s novými příspěvky

Jaký zdroj vytápění zvolit vs cena

Poslední příspěvek od Josef Šimůnek: 6 let starý, zateplený RD s plasťáky a TZ 12-14 kW? Safra Václave, co to máte za barák? Jak už se ptal Radek, zkuste napsat trochu víc technických dat o baráku jako celku.

řešení vytápění staršího rodinného domu na víkendy

Poslední příspěvek od Mirek Svejda: Buďte si jistý, že tomu rozumím. Zato Vy si někdy nastudujte, jaké množství vody vyprodukuje normální provoz domácnosti a na druhé straně, kolik vody prochází difuzí. To je tak zanedbatelné, že to můžete ignorovat. To jsou ty klasické představy o dýchání domu. Navíc pokud jste si nevšiml, tak je…

kotel nedostává elektřinu

Poslední příspěvek od Mirek Svejda: Samozřejmě, že to nemá ověřené. Určitě víte sám nejlépe, že nejčastější jsou problémy se studenými spoji a odchází relátka. Kondenzátory odchází primárně díky teplotním cyklům a přetěžování.

Vlhkost v garáži

Poslední příspěvek od Jozef Homola: Když jsem parkoval v pronajaté garáži a bez větrání, tak lak na Škodovce se na některých místech zvedl po 2,5 roku od zakoupení. Po propíchnití tam byla černá vodička, která následně zčervenala (plech už byl zkrz proděravělý). Později jsme si jako nějaké společenství postavili dvě řadové garáže…

Problém s topením - nastavení regulátoru

Poslední příspěvek od Vladimír Dědeček: Dobrý den, kotel topí na teplotu 45 °C (na RVA nastavena TVmax na 45 °C). Zkoušel jsem nastavit 40, 50 i 60 °C, ale žádný vliv to nemělo. Je pravdou, že směšovač je velmi, velmi pomalý. Na první fotografii je vlevo okruh pro 1. patro s radiátory, vpravo, s čerpadlem a teploměry, je okruh pro…

Výkup přebytků elektřiny od ČEZu

Poslední příspěvek od Miroslav Šperlín: Já mám taky jeden elektroměr a dva EANy. Ale oba mají stejné číslo. Taky nevím co to znamená. Můžeme mít rozdílného dodavatele/odběratele? Technický problém v tom není.

Kotel Protherm Panter

Poslední příspěvek od David Lebeda: Děkuju... on se ten můj dotaz koukám vložil takhle nakonec, nicméně ano, myslel jsem přesně to. Moc děkuju...

Sádrokartonové desky přímo do krokve bez roštu

Poslední příspěvek od Lubos 550: https://www.stavebnik.sk/clanky/montaz-s…

Vytápění rodinného domu

Poslední příspěvek od Mirek Svejda: To je obecný problém. Na jedné straně se u nás netrestá klamavá reklama a na druhé je kvanta lidí, co nepochopili jak funguje reklama. Pak je klidně možné se dočíst, že jeden inzerovaný supr, hyper přímotop má o 40% vyšší účinnost, než jiný obyčejný.

Porovnání nákladů na vytápění (TZB kalkulačka)

Poslední příspěvek od Lubomir Švarc: No tak si tam dejte co Vám vyhovuje,ne?

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem


Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.