Diskuzní a poradenské fórum TZB-info

Kategorie

Stavba
165 362 příspěvků, nejnovější před 19 minutami

Vytápění
247 541 příspěvků, nejnovější před 12 minutami

Větrání, klimatizace, rekuperace
26 918 příspěvků, nejnovější před 3 hodinami

Voda, kanalizace, koupelny
21 994 příspěvků, nejnovější před 43 minutami

Obnovitelné zdroje energie
48 801 příspěvků, nejnovější před 5 hodinami

Elektrotechnika
9 599 příspěvků, nejnovější před 4 dny

Ceny a dodavatelé energií
3 818 příspěvků, nejnovější před hodinou

Nezařazené
161 příspěvků, nejnovější před 3 dny

Populární rubriky

Témata s novými příspěvky

LG Therma V 9kw tichý monoblok

Poslední příspěvek od Lubomir Švarc: Nevím jak to myslíte,ale montuju dál monobloky jiných výrobců a ty nejen topí ,ale dokonce i hřejí. Někde jako čtvrtý kus,kdy mi opravdu už bylo zákazníků líto.

Statika přízemního RD z VPC 175mm

Poslední příspěvek od Lubomir Švarc: Stavím 3xRD bungalovy ze ZB 150mm https://forum.tzb-info.cz/147541-3x-rd-p…

Protherm Ray 9KE - kde nastavit topnou křivku?

Zdravím, ke kotli Ray 9KE jsem pořídil ekvitermní čidlo 0020266793 (https://www.akoupelnyatopeni.cz/topeni-a… Podle návodu jsem to zapojil, ale nemůžu se nikde dočíst, kde si v nastavení kotle zvolím topnou křivku? Ikona baráčku vedle tlaku asi značí připojené venkovní čidlo,

Dakon DOR 15 N automat - časté stříhání šroubu (kolíku)

Poslední příspěvek od Tomáš Curych: Ano toto dělám od začátku. Ikdyž jsem dal francouzák na konec šneku a stál na něj, ani nehnul, někdy ano většinou ne. Musel jsem použít páku a to samozřejmě ohlodalo onen úchyt na klíč

DAKON DUA 24CK

Poslední příspěvek od Jan Jarolím: Já mám dotaz, čím jste prolachoval výměník? Já bych chtěl poradit čím jej vypláchnout, mám dva dakony pro případ náhradních dílů a jeden už rozebranej, kde plechy a isolace šla do odpadu a výměník bych mohl někde něčím vypláchnout a kus za kus přehodit. A nebo vypláchnout celej kotel( bez topení)…

VPC - přerušení tepelného mostu v patě zdiva

Poslední příspěvek od Michal Polák: Toho se nebojím -> vyřeší vzduchotechnika s rekuperací.

zkušenosti 123ušetři a Plynule

Poslední příspěvek od Harry Minduton: Říkejte si tomu proboha jak chcete... I kdybyste se to pokoušel kvalifikovat jako "podvod" (o čemž by opět rozhdoval nějaký soud), tak si tím nic neulehčíte. Stejně to skončí u insolvenčního návrhu. Nebo si snad myslíte, že když podáte trestní oznámení (což předpokládám, že ani netušíte,…

Ceny omítek

Poslední příspěvek od Martin PAPEŽ: ...nemohu souhlasit, asi jste četl na špatných webech. Ještě jsem neslyšel o interiéru, který by měl takovou vlhkost, aby v něm bylo potřeba 6cm hliněné omítky. Spíše naopak, v málokterém obydlí se dosahuje vnitřní vlhkosti nad 50%, takže stačí 15 - 20mm hlíny na stěnách. Co se týče údržby, tak…

Opravdu vakuová izolační skla

Na RD řeším výměnu starých klasických dvojskel s argonem a plastovým meziskelním rámečkem s k=1,0 W/m2K za něco lepšího. Lepšího ve smyslu dalšího snížení tepelných ztrát a kondenzace na spodním okraji. Výrobce původních plastových oken je schopen mi dodat nové zasklívací lišty různé šířky, takže…

Kontrola pasivního domu

Poslední příspěvek od Radek Radek: Převětraný s rekuperací .......

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem

Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.