Diskuzní a poradenské fórum TZB-info

Kategorie

Stavba
166 928 příspěvků, nejnovější před 4 minutami

Vytápění
253 844 příspěvků, nejnovější před 2 hodinami

Větrání, klimatizace, rekuperace
27 593 příspěvků, nejnovější před 2 hodinami

Voda, kanalizace, koupelny
22 515 příspěvků, nejnovější před 3 hodinami

Obnovitelné zdroje energie
50 598 příspěvků, nejnovější před 28 minutami

Elektrotechnika
9 865 příspěvků, nejnovější před 3 hodinami

Ceny a dodavatelé energií
4 029 příspěvků, nejnovější před 14 dny

Nezařazené
209 příspěvků, nejnovější před 25 dny

Populární rubriky

Témata s novými příspěvky

Praskání drátkobetonové podlahy v garáži

Poslední příspěvek od Filip Cada: Pani pise, ze je to uz 6 let... Ale kazdopadne s naterem souhlasim.

Dotaz FEV elektrárná

Poslední příspěvek od Filip Cada: Pokud jiz mate podepsanou smlouvu, tak jakepak netvari? Pokud je to ve smlouva, tak at to panove koukaji nainstalovat. A samozrejme vyuzit toto pro "akumulaci do vody" je celkem caste a logicke vyuziti.

Problémy se střídačem Goodwe GW8K-ET a baterií Risen SYL

Poslední příspěvek od Jaroslav Procházka: Myslím, že nemá cenu řešit spotřebu do 1 kW za den, od té doby co jsem byl v této diskuzi jsem začal pozorovat spotřebu od půlnoci 10 hod , kdy není nikdo doma. Pokud mám spotřebu nad 150 W + občas lednička, v poledne mám odběr ze sítě max 0,05 - 0,3 kW, ale když vypnu NAS a jeden router -…

Náhodné zvedání tlaku v topném okruhu, trochu jinak než jsou témata zde (kotel DAKON DAGAS 02-24BK)

Poslední příspěvek od Ladislav Hájek: Tak to jste mne nepotěšil, že se to dokáže až takto náhodně chovat, čekal bych, že to bude mít buď pravidelné intervaly, nebo prostě s každým zápalem :-(

Schlieger lživá reklama

Poslední příspěvek od Martin Vitr: Uz dele nez pred rokem se objevovaly vyrazne negativni recenze na tuto firmu.... kazdy soudny clovek co si dela pruzkum trhu je nemuze brat vazne. Tipuji ze se brzo prejmenuji aby mohli pusobit dal.

Postup při reklamaci na provedenou izolaci spodní stavby

Poslední příspěvek od Filip Cada: Zde je klicove si ujasnit, co presne jste si objednali (nopovka? obkopani? drenaze? podriznuti objektu? ipa?), dale co je to za dum, jak je zanoreny sklep do zeme. Co voda, co prosakuje? Jedna se o spodni vodu ci o vzlinajici vlhkost? Muze byt, ze vami objednana opatreni proste nemohou z povahy…

Bílý práškovitý nános na vnitřní jednotce + octovitý zápach

Poslední příspěvek od Mufi mufin: Na oknech jsme mívali ve spodní části lehkou vrstvu plísně, která se řešila savem apod. přípravky. V místnosti vedle se suší prádlo, ale tam je pořád otevřené okno a zavřené dveře (ne zřídka 2 dveře od obou místností). V této místnosti, kde je jednotka se spí a bývá vzhledem k poloze asi nejvíce…

Výroba elektřiny pálením odpadních olejů

Ahoj, viděl jsem že v USA mají generátory tepla a elektřiny, které spalují odpadní oleje. Existuje na to nějaký uživatelský případ v ČR, nebo jsou takové generátory dostupné v EU? Díky, Honza

ZP nebo Propan?

Poslední příspěvek od Jan Dvořák: Zvažuji to samé, tak by mě zajímalo, zda jste pokročil v úvahách o propanu někam dále. Současné ceny propanu neznám. Do kalkulace je třeba zahrnout i další položky, zjeména dopravu a to nemusí být při současných cenách PHM úplně levná záležitost. Je to speciální auto, přeprava spadá do ADR a…

ohřev vody

Poslední příspěvek od Jiří Zilvar: Dobrý den, k porovnání fotovoltaiky a solárních kolektorů pro ohřev vody je na TZB-info několik porovnání: https://oze.tzb-info.cz/solarni-kolektor… https://voda.tzb-info.cz/priprava-teple-…

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem

Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.