Diskuzní a poradenské fórum TZB-info

Kategorie

Stavba
164 846 příspěvků, nejnovější před 10 hodinami

Vytápění
243 842 příspěvků, nejnovější před 4 hodinami

Větrání, klimatizace, rekuperace
26 819 příspěvků, nejnovější před 6 hodinami

Voda, kanalizace, koupelny
21 924 příspěvků, nejnovější před 3 dny

Obnovitelné zdroje energie
48 344 příspěvků, nejnovější včera

Elektrotechnika
9 561 příspěvků, nejnovější před 3 dny

Ceny a dodavatelé energií
3 479 příspěvků, nejnovější před 8 hodinami

Nezařazené
145 příspěvků, nejnovější před 6 dny

Populární rubriky


Témata s novými příspěvky

MiGo a Protherm Tiger Condens 18/25 KKZ21

Poslední příspěvek od Eduard Julina: Řešil jsem stejný problém. Stačí odpojit regulator s ebus. Restartovat kotel. V servisním módu nastavit zeplotu vody na výstupu na kolik požadujete. Funkce d.71 a poté termostat opět připojit.

Vytápění patrového RD

Poslední příspěvek od Josef Vávra: Pane Homolo je to jednoduché. Doložte to. Opisováním reklamních letáčků to opravdu nevyřešíte. Pokud jste odborník, tak jistě nebudete mít problém tuto jednoduchou úlohu změřit a předvést nám všem věrohodné výsledky. Radiátory máte a horko u stropu taky. Tak se těším, že konečně napíšete pravdu.

Posouzení rozvodů rekuperace

Poslední příspěvek od Josef Hodboď: Existují i trubky ploché, možná o něco dražší než kulaté, ale nevyžadují tak velký prostor, na výšku.

Licotherm - poradna

Poslední příspěvek od Rudolf Blatnický: Je možné dopustit vodu v plném provozu kotle(AM Licotherm 24 BIO)

hliníkový výměník kotle x měděné potrubí

Poslední příspěvek od Josef Hodboď: Ochrana samozřejmě existuje. Nespojuje se hliníkový výměník přímo s mědí, ale přes mezikus, který rozdělí rozdíl elektrochemických potenciál hliníku a mědi na dvě části a tím sníží riziko koroze. Toto má zajistit odborně proškolená osoba k montáži kotle od jeho výrobce. Dále, výrobci takových…

Topení v roce 2021

Poslední příspěvek od Pavel Wolf: Sežere to tolik aby to odpovídalo TZ domu a ty jste neuvedl a jaké TZ má paní také nevíme.

Plynový kondenzační kotel s vnitřním zásobníkem a cirkulace

Poslední příspěvek od Josef Hodboď: Teoreticky by to šlo. Znamenalo by to k trubce přivádějící teplou vodu do koupelny a kuchyně přidat další, provést nějaké spoje, přidat cirkulační čerpadlo a regulaci. Trubku napojit přes T-čko před vstupem studené pitné vody do kotle a na druhém konci co nejblíž na přívod teplé vody k…

ATMOS - zkušenosti a poradna

Poslední příspěvek od Jaroslav Dítě: Doufám, že máte namontované nějaké zařízení na ochranu zpátečky. Pak bych potřeboval vědět na jakou teplotu máte ten ochranný ventil. Když máte AC25S, tak zřejmě topíte černým uhlím. Ještě bych potřeboval vědět to, co vám spouští kotlové čerpadlo. Pokud je máte připojené do kotle, tak bych…

Nové ceny PLYNU - kde aktuálně nejlevněji?

Poslední příspěvek od Karol Konárik: Tak nakonec plyn od Innogy za 987 Kč/MWh.....prolongace z 895 Kč...

Který dodavatel EE je akceptovatelný po skautské energii?

Poslední příspěvek od Miroslav Šperlín: Ano, distributorovi je to jedno pokud současně není i dodavatel poslední instance. Ale dodavateli to jedno nebude když nakupuje na burze po hodinách. Zákazníkovi který nemá dálkový odečet to průměruje podle křivek TDD. Ale když zákazník bude vypínat a uvede falešný čas tak si vyrobí svoji úplně…

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem


Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.