Diskuzní a poradenské fórum TZB-info

Kategorie

Stavba
166 630 příspěvků, nejnovější před hodinou

Vytápění
252 934 příspěvků, nejnovější před 4 hodinami

Větrání, klimatizace, rekuperace
27 436 příspěvků, nejnovější před 3 hodinami

Voda, kanalizace, koupelny
22 338 příspěvků, nejnovější včera

Obnovitelné zdroje energie
50 200 příspěvků, nejnovější před 54 minutami

Elektrotechnika
9 812 příspěvků, nejnovější před 5 hodinami

Ceny a dodavatelé energií
4 006 příspěvků, nejnovější před 2 dny

Nezařazené
193 příspěvků, nejnovější před 4 dny

Populární rubriky


Témata s novými příspěvky

Dokazuje distributor nelegální přetoky FVE jen podle jejich elektroměru?

Poslední příspěvek od Miroslav Šperlín: Vypadá to, že to jede v symetrickém režimu, to byste v ČR moc neušetřil. V tomto režimu přetoky zakázat ani nejdou (v kombinaci s českým elektroměrem). Solax by snad měl jít přepnout do asymetrického režimu.

Je baterie k FVE neekonomická když máte tarif D57d?

Poslední příspěvek od Miroslav Šperlín: Posláno, díky moc.

Podpěry stropu pod dvě akumulační nádrže

Poslední příspěvek od Jozef Homola: Popřemýšlejte o posílení ocelovými nosníky bez podpěr. Využít nosné zdi a do kapes zapravit vhodný profil. Obrázek pro ilustaci co mám na mysli.

Problémy se střídačem Goodwe GW8K-ET a baterií Risen SYL

Poslední příspěvek od Pavel Janeček: Český after-sales support neexistuje. Dělají to Němci.

https://ipsnews.net/business/2022/05/19/glucofreeze-gluco-freeze-blood-sugar-support-formula-complaints-price-ingredients-and-free-shipping/

It serves as a education. We'll shift gears. This might be wrong. I do insist that I could talk more with respect to GlucoFreeze. I've been compeled to say it. Your opinions may be rooted in GlucoFreeze because I will be more than happy to assist you with your needs. Granted, it settles…

Doporučení dodavatele TČ pro RD

Poslední příspěvek od Lubomir Švarc: Nevím kolik stojí plyn. U daikinu je COP 3,5 takže při 8 korunách to vychází na 2,30 za vyrobenou kwh. Dotace je 180k,čili pořizovací náklady 30k.

Fotovoltaika

Poslední příspěvek od Juraj Paprika: čas na troubě je slepá vývojová větev

čtyřkvadrantový elektroměr

Poslední příspěvek od Miroslav Šperlín: Já vím, že umí jen on-off. Ale to by nevadilo, šlo by s tím RCT ovládat jako 0 nebo 100% přetoků a provoz v domě by to neovlivnilo. Ale obávám se, že to nedovolí a budou slepě trvat na nařízení shodit to celé. Já HDO nemám protože je to instalováno v roce 2019 ale teď nemohu přidat panely protože…

GlucoFreeze: Symptoms Of High Blood Sugar Level!

I don't disbelieve that I would speak less about that. You would need to take note that. GlucoFreeze can have a profound effect. It doesn't make much sense to keep GlucoFreeze. You gather you've got it good? Check this out. Many associations may want to know how to get a GlucoFreeze.…

STORION SMILE T10-HV a 9.9 kWp/16.40 kWh

Poslední příspěvek od Roman Novák: V návaznosti na téma není důležitý typ varné desky, ale nápady srovnávat výsledky dvou měničů, které nepracují do stejné zátěže.

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem


Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.