Diskuzní a poradenské fórum TZB-info

Kategorie

Stavba
165 439 příspěvků, nejnovější před 34 minutami

Vytápění
248 212 příspěvků, nejnovější před 8 minutami

Větrání, klimatizace, rekuperace
26 972 příspěvků, nejnovější před 2 dny

Voda, kanalizace, koupelny
22 000 příspěvků, nejnovější před 3 dny

Obnovitelné zdroje energie
48 855 příspěvků, nejnovější před 37 minutami

Elektrotechnika
9 617 příspěvků, nejnovější před 19 hodinami

Ceny a dodavatelé energií
3 859 příspěvků, nejnovější před 19 hodinami

Nezařazené
165 příspěvků, nejnovější před 5 dny

Populární rubriky

Témata s novými příspěvky

Tepelné čerpadlo monoblok a oddělovací výměník pro domovní okruh bez nemrznoucí směsi

Poslední příspěvek od Lubos 550: Nechcem sa tu predviest nijako. Nemam to zapotreby. Urcite nie pred vami a dalsimi miestnymi 'odbornikmi'.Len sa tu asi dost strapnujete. Tak sa vas pokusam naviest. Uz ste si dokonca aj sam odpovedal.

Kotvení SDK podhledu do I profilů

Poslední příspěvek od Patrik Fejgl: Máte na mysli tedy kotveni přímo do keramických patek nějakou dutinovou kovovou hmoždinkou? Jak velkou místnost jste takto zhotovil?

Vyplatí se dnes instalovat TČ?

Poslední příspěvek od Lenka Petrásková: Děkuji, zkusím.

Tepelné čerpadlo

Poslední příspěvek od Lenka Petrásková: Dobrý den, doporučil mne zde ve fóru kolega, uvažuji o instalaci ECONOMIC comfort 14 KW_400, PZP HP3AWX na klíč za nákup 370 tisíc vc.DPH a ca. 160 tisíc práce, výpočty se nám zdají vzhledem k velikosti a provedení domu v pořádku. Ovšem cena čerpadla mi v porovnání s jinými značkami přijde dost…

Plovoucí podlaha v koupelně

Poslední příspěvek od Jozef Homola: Budete potřebovat teplejší vodu pro stejný výkon. Líbí se mne tam ten komentář pod, že doma to může být jinak než vlaboratoři.

Jak připravit plochou střechu pro FVE.

Poslední příspěvek od Ondřej Mikeš: Zdravím, možná mě s odpovědí pošlete někam, ale pokud jste ve fázi přípravy projektové dokumentace, co ještě začít uvažovat o šikmé střeše. Vede mne k tomu zejména estetika, nakloněné panely na rovné střeše za mne vypadají šíleně, pokud tam není nějaká vyšší atika a je to vidět. A pak určitě…

Topeni plynem a podlahove topeni

Poslední příspěvek od Jozef Homola: Doporučovat ve vašem případě se dá jenom pod podmínkou, že budeme znát podrobnosti o otopné soustavě a o zdroji tepla.

Výkup přebytků elektřiny od ČEZu

Poslední příspěvek od Roman Šíma: mate nekolik moznosti: 1. přímý prodej obchodnikovi obvykle za cenu 0,5-1kč/kWh 2.prodej pomocí obchodnika dle aktualni ceny na burze (obvykle podmíněno i nákupem spotreby dle burzy) 3.virtualni baterii: Dnes ji nabízí jen CEZ-Energie pro solary a E.on -jen k elektrarne E-on.(jine virtualni…

Jednoduchá FVE do 2kW

Poslední příspěvek od Josef Zapletal: Veškeré dotace co dostanete padnou té firmě a ještě to nebude stačit, vy žádné dotace nedostane. A než se Vám to vrátí budete kupovat nové baterie, zisk pro který to chcete dělat nepřijde. Jinak obecně off-grid síť se nedá vytvořit bez baterie. Podle mě pokud chcete ohřev TUV…

Revize starého kotle a kotlíková dotace

Poslední příspěvek od Jaroslav Dítě: Takhle nějak jsem si to představoval. Dík.

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem

Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.