Diskuzní a poradenské fórum TZB-info

Kategorie

Stavba
165 454 příspěvků, nejnovější před 2 hodinami

Vytápění
248 251 příspěvků, nejnovější před 2 hodinami

Větrání, klimatizace, rekuperace
26 972 příspěvků, nejnovější před 2 dny

Voda, kanalizace, koupelny
22 006 příspěvků, nejnovější před 5 hodinami

Obnovitelné zdroje energie
48 862 příspěvků, nejnovější před 8 minutami

Elektrotechnika
9 622 příspěvků, nejnovější před 3 hodinami

Ceny a dodavatelé energií
3 860 příspěvků, nejnovější před 10 hodinami

Nezařazené
165 příspěvků, nejnovější před 5 dny

Populární rubriky

Témata s novými příspěvky

Jednoduchá FVE do 2kW

Poslední příspěvek od Josef Zapletal: Ano výkon panelů nám utěšeně roste, ještě výkon ještě není účinnost. Na třechu se obří panely moc nehodí , protože je s nimi špatná manipulace a ve výsledku se nic neušetří.

Jak připravit plochou střechu pro FVE.

Poslední příspěvek od Josef Zapletal: No pokud vezmete cenu panelů a omezenou plochu pak na plochou střechu je lepší dát panely v úhlu jen 20° , protože jich tam dáte více a máte vyšší výrobu. Ćím více panely postavíte tím více se do nich opírá vítr , takže pro nízké sklony vám stačí nějaké zatížení, ale pro…

tech st-702 zpid internet

Dobrý den propojoval jste někdo regilátor tech st-702 s wifi členem tech CS-WIFI RS?

Dakon bea 24 bt - topí, vypne a během chvíle zase topí

Poslední příspěvek od Pavel Pavlo: Můžete mít zanešený filtr pod kotlem, vadná hodnota teplotního senzoru, chyba v elektronice, závada na 3CV,apod. To se musí prověřit na místě. Rychle stoupající teplota a cyklování kotle může mít řadu příčin.

Plovoucí podlaha v koupelně

Poslední příspěvek od Jaroslav Šalý: Máš doma podlahové vytápění? Nemáš tak neraď

Automatické vypínání zásuvky při odběru z druhé zásuvky

Poslední příspěvek od Pavel Wolf: Pán to chce jen do zásuvky bez zásahu do elektroinstalace.

Má někdo tento kondenzační kotel

Poslední příspěvek od Jozef Homola: 4 až 4,5°C je teplotní spád a když je tepleji, tak je ještě menší. Na začátku cyklu je jiný a je jiný před vypnutí termostatem. S průběhem té křivky co jsem dal se mění i teplotní spád, prože výkon je různý a průtok konstantní. Přesné měření teploty vody je v absolutní hodnotě zkreslující, protože…

Zateplení podkroví krokvový závěs

Poslední příspěvek od Jaroslav Dítě: Poslal jsem Vám odkaz na vrutošrouby, které by měli délkou stačit a jenom do CD profilu navrtáte díry a stáhnete mezi dvě matky případný přebytek odříznete. Pokud by byly nadoraz, tak použijete spojovací matice a potřebnou délku šroubu se závitem na celém dříku Těch 180mm by ale mělo bohatě…

Dvojí rozvody - rozdělovač dešťová a pitná voda

Poslední příspěvek od Mirek Svejda: Toto je legislativně v pořádku. Já to mám podobně. Rozvody jsem dělal z PPR a v tomto miště jsem jako přepímač použil šroubovací rozebíratelné spojky. PPR trubky jsou pružné, tak mám propojený jeden směr a druhý je uzavřený zaslepenou spojkou.

Výkup přebytků elektřiny od ČEZu

Poslední příspěvek od Miroslav Šperlín: Teď jste mi teda zkazil radost. Já mám tento tarif nově a netušil jsem, že fakturují po měsících. To by byl opravdu výdrb. Víte to jistě? Co jsem viděl výpočty ostatních tak všichni uvažují roční vyúčtování.

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem

Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.