Diskuzní a poradenské fórum TZB-info

Kategorie

Stavba
168 783 příspěvků, nejnovější před 5 hodinami

Vytápění
261 288 příspěvků, nejnovější před 6 hodinami

Větrání, klimatizace, rekuperace
27 841 příspěvků, nejnovější před 4 dny

Voda, kanalizace, koupelny
23 210 příspěvků, nejnovější před 2 dny

Obnovitelné zdroje energie
52 477 příspěvků, nejnovější před 19 hodinami

Elektrotechnika
10 159 příspěvků, nejnovější před 2 dny

Ceny a dodavatelé energií
4 535 příspěvků, nejnovější před 2 dny

Nezařazené
424 příspěvků, nejnovější před 3 dny

Populární rubriky

Témata s novými příspěvky

Zámková dlažba s kačírkem nebo bez?

Poslední příspěvek od Vladislav Hrdina: Roztřík vody mě moc netrápí, jednou za čas se ta fasáda opláchne. Je ta drenážní hadice potřebná, pokud je po celém soklu udělaná hydroizolace? Stavební dozor tvrdil, že se tím určitě nic nezkazí, ale v mém případě to potřebné není.

Stále protéká voda chladící smyčkou

Poslední příspěvek od Vlastimil Haják: Dobře, děkuji moc za radu.

Co se mohlo stát s TČ?

Poslední příspěvek od JP PJ: Mám to demontované už v garáži, mrknu na to. Věci na klimu máme v práci, můžu to vzít a provést kontrolu těsnosti apod. Jen jsem chtěl vědět, jestli se nedá něco vydedukovat předem, na co se zaměřit.

Měřidlo nabití akumulační nádrže

Poslední příspěvek od Tomáš Hluštík: Hezký projekt. Já jsme lenoch, tak už skoro na všechno používám ESP s nahraným fw ESPeasy. V tomto případě nahrát do ESP, připojit na wifi, přes webové rozhraní naklikat na které piny jsou připojená čidla a displej a nastavit odesílání třeba do InfluxDB. I když u mne stejně běží Domoticz, takže…

Ekoscroll alfa 25 pelet

Poslední příspěvek od Lubomir Švarc: Jediný kdo má sluneční zisky je Novák

Zkušenosti s CLIMAX a.s.

Poslední příspěvek od Maria Freed: Děkuji moc krát za odpověd. Bohužel tato závada nesouvisí s počasím.

ekoscroll

Poslední příspěvek od Stanislav Vinklárek: TAK ten plamen je hodně roztrhaný ........ na 8,5m komín pr. 200mm bych rozhodně regulátor tahu namontoval - resp. ho namontoval na kouřovod (pokud to lze). Mám osobní zkušenost že po dodatečné montáži regulátoru tahu se plamen hodně uklidnil. Nicméně když mrknu do návodu vašeho kotle, tak na…

recenze Malina FVE ?

Poslední příspěvek od Petr Pacholík: Kdybyste se neregistroval jen kvůli tomu, abyste mohl napsat svůj příspěvek, a trochu si to tu pročetl, tak byste zjistil, že Malina opravdu nejsem. Ale pohybuji se v online prostředí a nemám rád takové výkřiky do tmy, které očerňuji a jsou často naprosto nepravdivé a vymyšlené. A nedá se se na…

radiátor nebo klimatizace?

Poslední příspěvek od Filip Cada: Za kolik je teplo z teplarny??? To je klicove.

Ohřev TUV po zdražení plynu

Poslední příspěvek od Filip Cada: 5 zenskych v rodine? Buh s vami... jinak bych se primlouval za solar + plyn, to podle mne vyjde nejlepe.

Zapaľovacia automatika S4565 AD 1009 1

Poslední příspěvek od Ondřej jjj: Elektrodu ionizacni sem myslel.. tu urcite vymenit za novou, pak urcite snizeny tlak 4mbar je malo, dle me je v navodu 55 a ja radsi davam 70 Bohuzel nevim ktery kondik proste vymenit vsechny :D Jinak chce urcite vypozorovat zda to pada ze studenyho stavu.. aby to nedelala plynovka po…

Cidlo teploty spalin Dakon/Buderus

Poslední příspěvek od Ondřej jjj: To bude cidlo tech.. ale moc levneji sehnat nepujde.. https://dilyprokotle.cz/ridici-jednotka-…

Praskání v topení

Poslední příspěvek od Mirka Robovska: Dobrý večer, pane Stolle, řeším také tepání, klepání topení v ložnici. Neporadil byste mně také prosím, co s tím? …

MND elektřina od 1.1. 2023

Poslední příspěvek od Stanislav Vinklárek: A už tu máme oficiální info o regul. cenách EE pro r. 2023: - sice v mediích krátce proběhlo že jde o pokles, resp. snížení ale ve skutečnosti jde o zdražení - např. u běžné sazby D02d se cena za jistič 25A zvyšuje z 137 na 164Kč/měsíc a pokles o 2 haléře/kWh je za distribuci z 1633 na 1611…

rekonstrukce podlahy nad sklepem

Poslední příspěvek od Ivan K.: mate v tom "sklepe" vlhkost, kolko a aka tam je teplota ? ja so daval, lepil na penu na strop garaze pod barakom 8cm EPS a nic mi tam nekondenzuje . ale garaz je sucha , teraz asi 13 st

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem

Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.