Diskuzní a poradenské fórum TZB-info

Kategorie

Stavba
169 583 příspěvků, nejnovější před 6 minutami

Vytápění
265 342 příspěvků, nejnovější před 3 minutami

Větrání, klimatizace, rekuperace
27 958 příspěvků, nejnovější před 2 dny

Voda, kanalizace, koupelny
23 514 příspěvků, nejnovější před 9 minutami

Obnovitelné zdroje energie
53 132 příspěvků, nejnovější před 22 minutami

Elektrotechnika
10 294 příspěvků, nejnovější před 2 dny

Ceny a dodavatelé energií
4 665 příspěvků, nejnovější včera

Nezařazené
453 příspěvků, nejnovější před 7 dny

Populární rubriky

Témata s novými příspěvky

Chyba C4 nebo C6 na plynovem kotli v topne sezone

Poslední příspěvek od Kamil Knopp: ad3) teplota jiz byla na stupni 5 tj podle navodu cca 72C, zvedl jsem to na stupen 6 - uvidime co to udela ad4) no chapu :-) ale to bych ted ne uplne rad delal ad1a2) diky, to zni dobre

dodatečná parozábrana

Poslední příspěvek od Miroslav Weisnicht: Dobrý den. Na tom obrázku - resp. montážním návodu, jak jste vkladal není parozabrana, ale PAROBRZDA - ta funguje trošku jinak. Parotes by nemohl byt takhle pres trámy, aby to bylo cely obaleny - osobně bych se bal, ze by to tam kondenzovalo na dřevě a teklo dolu az někam na pozednici. Možná to…

Napojeni susicky na prackovy odpad

Ahoj, prosim o radu jak nejlepe na podomitkovy sifon na fotkach pripojit pracku i susicku. Spotrebice budou vedle sebe. Standardem se zda byt dvojite kolinko Alca P149Z, ale narazil jsem na spoustu komentaru o tom, ze zpetna klapka nevydrzi a voda z pracky natece do susicky. Tak nevim jestli to…

Kotel BLAZE HARMONY PRAKTIK 40

Poslední příspěvek od Jara Bláha: Dobrý den,zkušenosti mám,jaké máte Vy? Kotel je pouze předělaná BC25 dle mého názoru,tomu taky asi budou odpovídat problémy s tryskou a komorou, pokud bude kotel používán dlouhodbě na max vykon .To je můj pohled.Výkon je pouze proveden zvýšením otáček ventilátoru(vyšší jmenovitá teplota spalin a…

FTV Schlieger

Poslední příspěvek od Adam Dolezel: Pecka, jen sjedu níže a koukám jak jste si hezky uvařil polívčičku. Gratuluji.

PROBLÉM AKU NÁDRŽ

Poslední příspěvek od Pavel Wolf: Prostě musíte ten kotel pustit na teplotu kterou udává teplota patrony +15st. Až potom ladomat bude brát dostatek studené vody z AN a vrchem do AN půjde dostatek teplé vody pro topení.

Vnitřní zateplení podkroví

Ahoj, prosím o radu, máme starý kameninovo – cihlový dům, síla stěny spodku je 60cm nezateplených, zde to již máme obyvatelné a žijeme tu. Nyní začínáme pomalu dělat vršek, ale nevím si rady, co bude nejoptimálnější. Podkroví, kde jsem již začal s izolací střechy a přizdíváním stěn je čistě…

recenze Malina FVE ?

Poslední příspěvek od Petr Hořínek: A jedeme dál....Je to desátý týden co se čeká na tuto banální opravu krytu a příliš utopených jističů (příloha1+2), každý týden posíláme 1 e-mail na … a každý týden min. 1x tel. 800880878 a teď vám ocituji z posledního e-mailu z 20. ledna na který ještě odpověděli, než se…

Akumulační nádrž

Poslední příspěvek od Jaroslav Dítě: Pro automat, který má regulaci výkonu je akumulace něco jako házení perel sviním. Jenom vyhodíte peníze a zaberete si místo. Vůbec nic s tím neušetříte, akorát budete neustále roztápět a vyhasínat kotel.

Benekov CosmoTHERM U35 Nastavení

Poslední příspěvek od Stanislav Vinklárek: CM727 není jen obyčejný pokoj. termostat ... učí se ;-), takže je to o.k.

Brötje WGB K-20 H a chytrý spínač (Zigbee)

Poslední příspěvek od Mirek Svejda: Otázkou je, na co se vlastně ptáte. My jsme v podstatě odpovídali na otázku, zda má podobná regulace ekonomickou návratnost. Nemá a je to jen komplikace. Je málo skutečně smysluplných systémů, kde to má význam. Napadá mě např. regulace penzionu. Elektronické hlavice se zde řešily mnohokrát a…

rozdíl

Poslední příspěvek od Sláva Studený: Lépe bych to nevysvětlil. Určitě máte s vyvíječi nějaké zkušenosti (Clayton).

přestavba kotle Viadrus U22 economy na automatický kotel

Poslední příspěvek od milos samek: uz vam neporadim tata byl topenar ja mu chodil jen pomahat zvedat kotle na podstavce.prestaveli jsme 4x U32.ale ja rozumim vic pocitacum nez kotlum. a tata umrel. je mi lito SAMEK

Stanovení spotřeby elektrické energie pro TČ

Poslední příspěvek od Lubomir Švarc: Váš dotaz má stejnou hodnotu,jako byste chtěl vědět po Honcové počasí zítra večer. V letošním lednu bylo potřeba např. 4565 kwh. TZ 14kw při -15st. Spotřeba je tím pádem jednoduchá,od 1113 kwh do 1826kwh.

Zpětná klapka

Poslední příspěvek od Pavel Wolf: Hledejte přípravek pro úpravu vody v topném systému.

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem

Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.