Diskuzní a poradenské fórum TZB-info

Kategorie

Stavba
165 498 příspěvků, nejnovější před 16 hodinami

Vytápění
248 498 příspěvků, nejnovější před 7 hodinami

Větrání, klimatizace, rekuperace
26 979 příspěvků, nejnovější před 18 hodinami

Voda, kanalizace, koupelny
22 017 příspěvků, nejnovější před 9 hodinami

Obnovitelné zdroje energie
48 913 příspěvků, nejnovější před 8 hodinami

Elektrotechnika
9 625 příspěvků, nejnovější před 13 hodinami

Ceny a dodavatelé energií
3 867 příspěvků, nejnovější před 11 hodinami

Nezařazené
167 příspěvků, nejnovější před 12 hodinami

Populární rubriky

Témata s novými příspěvky

řešení vytápění staršího rodinného domu na víkendy

Poslední příspěvek od Ivan Novotný: díky, už je na cestě ;)

ATMOS - zkušenosti a poradna

Poslední příspěvek od Jaroslav Dítě: Tak děkuji za informaci.

RCT 6.0 + MODBUS a vlastní regulace spotřeby

Poslední příspěvek od Miroslav Šperlín: Funguje to dobře ale je to podobně pomalé jako u jiných firem přes server. Přímo připojená aplikace stíhá monitorovat v reálném čase. Já to mám přes VPN tunel přístupné odkudkoliv z venku a to se mi zdá mnohem lepší.

Výměna starého kotle - výkon

Poslední příspěvek od Ondřej jjj: Urcite je to podivny vyrobce kotle to bez debat

Bojler ke kondenzačnímu kotli

Jaký doporučíte bojler ke kondenzačnímu kotli? Mám předvybraný Dražice OKC125 /1 m² . Je tento typ vhodný, nebo doporučujete nějaký jiný?

Oběhové čerpadlo spíná a vypíná, radiátory netopí

Poslední příspěvek od Mirek Svejda: Vy jste srandista. Myslíte, že si umíme vyvěštit jaký máte kotel a jak je to zapojené ? Informace, v jaká krabici je to zavřené je taky k ničemu

Cena za ohřev TUV

Poslední příspěvek od Jozef Homola: To nebude jednoduché když nevíme cenu kubíku plynu. Pak záleží zda do ceny je potřeba započítat investici, amortizaci a případně servis. Jinak je výpočet snadný ohřívate vodu přibližně z 10°C na hodnotu 45 až 55°C. Takže maximálně 45°C je rozdíl energetických hladin. Pak Q = 1000 kg…

Výška střechy

Poslední příspěvek od Jozef Homola: Mne by zajímalo jaké si představujete řešení. Ve smyslu pokutovat, zbourat nebo něco jiného. Dělal jsem asi dvě volební období člena v komisi, která je nápomocna městkému úřadu při řešení takovýchto sousedských problémů. Někdy se tam řešily neuvěřitelné prkotiny a někdy kuriózní. Například si…

Jaký zdroj vytápění zvolit vs cena

Poslední příspěvek od Václav Drahoňovský: Copak já mám elektřinu relativně levnou jelikož ám ke kotli ještě záložák elektrokotel 12kW, tak mám sazbu d45D. Ale tím elektrokotlem topím jen pár dnů v roce, když jsem líný roztápět kotel nebo když nejsme doma a přijíždímě pozdě večer.

Akumulátor HE3DA

Poslední příspěvek od Tomáš Hluštík: Shodou okolností dnes mělo být další soudní jednání HE3DA vs ošizení Číňané... Na programu bylo vynesení rozsudku. Tedy pokud to již poněkolikáté neodročili :o( Výsledek zatím neznám. K dohledání dle účastníků řízení zde: www.pravnicke-vypocty.com/psj/

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem

Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.