Diskuzní a poradenské fórum TZB-info

Kategorie

Stavba
165 497 příspěvků, nejnovější před 37 minutami

Vytápění
248 460 příspěvků, nejnovější před 10 minutami

Větrání, klimatizace, rekuperace
26 979 příspěvků, nejnovější před 46 minutami

Voda, kanalizace, koupelny
22 015 příspěvků, nejnovější před 10 minutami

Obnovitelné zdroje energie
48 910 příspěvků, nejnovější před 3 hodinami

Elektrotechnika
9 623 příspěvků, nejnovější před 20 hodinami

Ceny a dodavatelé energií
3 865 příspěvků, nejnovější před 20 hodinami

Nezařazené
165 příspěvků, nejnovější před 9 dny

Populární rubriky

Témata s novými příspěvky

Vzduch ve vodovodním řadu

Poslední příspěvek od Jaroslav Dítě: Záleží na tom, jak je studna hluboká a jestli je čerpadlo samonasávací. Za určitých okolností by mohla být drobná trhlinka na sacím potrubí a čerpadlo by se s touto závadou mohlo při čerpání poradit. Další věc je množství odběru a velikost zásobníků, kde může za určitých okolností docházet k…

řešení vytápění staršího rodinného domu na víkendy

Poslední příspěvek od Lubos 550: Prosim vas. Takych programov su mraky a nikto nevie, co vlastne pocitaju. Mimochodom, clovek tiez vydychuje difuzne. To ste mozna nevedel.

Jaký zdroj vytápění zvolit vs cena

Poslední příspěvek od Jaroslav Šalý: když se vytápí přerušovaně a přejde na TČ průběžně s nižší teplotou vody tak není potřeba radiátory měnit.

Vzduch ve vodovodním řadu

Poslední příspěvek od Mirek Svejda: Mezi akumulační nádrží a čerpadlem by vždy měla být zpětné klapka a taky je snad vždy součástí vodáren Darling. Dále záleží na tom, jakou máte akumulační nádobu. Jsou dvě možnosti Nádrž s vnitřním gumovým vakem. Vzduchová vrstva je tedy oddělena gumovou membránou. Pokud se tam dostává vzduch,…

Sádrokartonové desky přímo do krokve bez roštu

Poslední příspěvek od Libor Kniezek: Jak už bylo napsáno je třeba řešit rozdíly ve výškové úrovni krokví, navíc kotvení jen v místě krokví s jejich světlou vzdálenostmi cca 90 je nedostatečné, rošt být musí, není nutné dělat dvojitý a ty 3 cm na SDK profil nebudou myslím nic fatálního

Vlhkost v garáži

Poslední příspěvek od Tomáš Dědovský: Dobrý den, moc děkuji za info u nás vznik vlhkosti nemá vlvi na to, zda jsem autem před tím jeli či nikoliv. Jak jsem vypozoroval, tak se vlhkost tvoří při skokové změně teploty ve venkovním prostředí.Pravdou je, že podlahy jsou betonové a jsou něčím natřené(nemám šanci zjistit čím) Odvětrání…

kotel nedostává elektřinu

Poslední příspěvek od Mirek Svejda: Samozřejmě, že to nemá ověřené. Určitě víte sám nejlépe, že nejčastější jsou problémy se studenými spoji a odchází relátka. Kondenzátory odchází primárně díky teplotním cyklům a přetěžování.

Problém s topením - nastavení regulátoru

Poslední příspěvek od Vladimír Dědeček: Dobrý den, kotel topí na teplotu 45 °C (na RVA nastavena TVmax na 45 °C). Zkoušel jsem nastavit 40, 50 i 60 °C, ale žádný vliv to nemělo. Je pravdou, že směšovač je velmi, velmi pomalý. Na první fotografii je vlevo okruh pro 1. patro s radiátory, vpravo, s čerpadlem a teploměry, je okruh pro…

Výkup přebytků elektřiny od ČEZu

Poslední příspěvek od Miroslav Šperlín: Já mám taky jeden elektroměr a dva EANy. Ale oba mají stejné číslo. Taky nevím co to znamená. Můžeme mít rozdílného dodavatele/odběratele? Technický problém v tom není.

Kotel Protherm Panter

Poslední příspěvek od David Lebeda: Děkuju... on se ten můj dotaz koukám vložil takhle nakonec, nicméně ano, myslel jsem přesně to. Moc děkuju...

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem

Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.