Diskuzní a poradenské fórum TZB-info

Kategorie

Stavba
166 597 příspěvků, nejnovější před 8 hodinami

Vytápění
252 891 příspěvků, nejnovější před 11 hodinami

Větrání, klimatizace, rekuperace
27 434 příspěvků, nejnovější před 9 hodinami

Voda, kanalizace, koupelny
22 320 příspěvků, nejnovější před 12 hodinami

Obnovitelné zdroje energie
50 077 příspěvků, nejnovější před 20 minutami

Elektrotechnika
9 807 příspěvků, nejnovější před 2 dny

Ceny a dodavatelé energií
4 005 příspěvků, nejnovější před 22 dny

Nezařazené
193 příspěvků, nejnovější před 12 hodinami

Populární rubriky

Témata s novými příspěvky

https://promosimple.com/ps/1f2fd/fun-drops-cbd-gummies

Fun Drops CBD gummies It was lately restyled by family members. I should back down from looking to be overworked. In this article I'm going to detail it to you. The aforementioned are just a couple of instances of my knowledge. Simply putting out a cheapest Fun Drops CBD Gummies is probably…

Rekonstrukce a luxfery

Poslední příspěvek od Jozef Homola: Nemusí, stačí strukturované sklo. Větrat se nemusí oknem ale k tomu účelu otvorem, (s mřížkou, sítkema nebo klapkou) a doplněné malým "posilovacím" ventilátorem. Dokonce není k zahození lokální ventilace i s výměníkem tepla. https://www.google.cz/search?source=univ…

Poptavka - realizace

Poslední příspěvek od Jaroslav Šalý: TČ je součástí - vše v jednom, dvouteplotní vytápění, menší montážní náklady, možné i snížení nákladů na vzduchotechniku (při znalosti prostorů) s montáží.

Je baterie k FVE neekonomická když máte tarif D57d?

Poslední příspěvek od Zbyněk Halousek: Pane Vinklárku, chci vás požádat, nemohl byste svůj problém, svůj neúspěšný pokus pochopit tarif ČEZu "Elektřina pro soláry" řešit mimo tohle vlákno? Založil jsem ho já s tím, že se chci něco dozvědět od opravdových odborníků. Kromě vás nikdo nezpochybňuje moje výpočty, nejlépe mi…

vymena stareho kotle

Poslední příspěvek od Ondřej jjj: Tak proc nedate znova buderuse? Vypadate ze jste docela spokojeny se značkou .. :D

Jaký dárek pro chlapa do nově zařizované dílničky?

Ahoj, prosím, potřebuju jako ženská poradit. Chlap měl sen mít vlastní dílnu, kde by mohl být přede mnou schovanej a kutit si nějaký ty svoje věci. Bohužel, v bytě to nebylo možné.. Teď se podařilo a malá dílnička skutečně bude. Už vymejšlí, jak si to tam zařídí a já bych ráda pořídila nějaký…

DAKON DUA 24CK

Poslední příspěvek od Pavel Pavlo: S tím jsem se ještě nikdy nesetkal, ale všechno je jednou poprvé 🤔🤓. Spíše bych to tipnul na studeňák na ovl. elektronice. Čas ukáže. 😉

Podezřelý typ a chování optimizérů u panelů FVE

Poslední příspěvek od Daniel Martinec: Startovací napětí u GW (tj. "Start-up Voltage (V)") je dle tech. specifikace 180 V. Bez sněhu budou muset být alespoň 4 (spíš 5) panelů.

STORION SMILE T10-HV a 9.9 kWp/16.40 kWh

Poslední příspěvek od Dzordzik .: Z poslední týden jsou odběry ze sítě, podle monitoringu, 0.22, 0.27, 0.22, 0.29, 0,2 a 0.13kWh/den. Vše bez omezování a přizpůsobování se tomu, kdy svítí, nebo nesvítí. Žena pere klidně v 10 v noci, myčka to samé atd. Zásadní je co ukáže elektroměr na konci měsíce, dám pak vědět. Zatím stále…

Zkušenosti TČ Samsung EHS 6kw

Poslední příspěvek od Jan Tykvart: Pan Král ve svém vláknu uvedl, že stačilo vypnout a zapnout jističe, a zase vše fungovalo. https://forum.tzb-info.cz/149344-tc-sams…

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem

Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.