Diskuzní a poradenské fórum TZB-info

Kategorie

Stavba
165 480 příspěvků, nejnovější před 4 hodinami

Vytápění
248 335 příspěvků, nejnovější před minutou

Větrání, klimatizace, rekuperace
26 972 příspěvků, nejnovější před 4 dny

Voda, kanalizace, koupelny
22 011 příspěvků, nejnovější před hodinou

Obnovitelné zdroje energie
48 895 příspěvků, nejnovější před 28 minutami

Elektrotechnika
9 622 příspěvků, nejnovější před 2 dny

Ceny a dodavatelé energií
3 864 příspěvků, nejnovější před hodinou

Nezařazené
165 příspěvků, nejnovější před 7 dny

Populární rubriky

Témata s novými příspěvky

kotel nedostává elektřinu

Poslední příspěvek od Edward Powell: ano - přišel okamžitě a pracoval velmi tvrdě déle než jednu hodinu. Kdybych věděl, že je takový chlap neustále k dispozici, neobtěžoval bych se kupovat nového. Ale ideální by bylo naučit se je opravit sám..... Naučil jsem se opravit svůj starý VW s pomocí mezinárodního online fóra (The…

Jak topit

Možná už se tu na to někdo ptal, ale zajímalo by mne, jestli někdo zkoušel měřit rozídl spotřeby tepla při dvou variantách vytápění. Uvítal bych konkrétní výsledky ne teoretické roviny. Prosím neřešme podlahovky, které svou koncepcní neumožňují topit jinak než variantou 1. 1. Kontinulání…

Rada při vývěru typu FVE a montážní firmy

Poslední příspěvek od Milda Zx10: Úvěr určitě ne, je to spíš uložení ladem ležících prostředků, možná i ekologie, tedy pokud nebudou panely za par let jako jaderný odpad.

projekt manuální ekviternm

Poslední příspěvek od Jozef Homola: Zde pár tabulek z kterých by se dala stanovit vaše tepelná ztráta a možnosti o kolik to snížit.

Prosím o radu ohledně vodárny

Poslední příspěvek od Jaroslav Dítě: Vodárnu tlakuji ták, aby pokud je bez vody, aby v ní byl tlak o cca 0,2 Baru nižší, nežli je spínací tlak čerpadla.

zkušenosti 123ušetři a Plynule

Poslední příspěvek od Petr Mádlík: Dobrý den, pane Švec. Dnes mi na účet nedoplatek dorazil, proto již nebudu podnikat žádné další kroky. PM

Jak řídit TČ vzduch-voda?

Poslední příspěvek od JP PJ: Mám to nachystané, realizovat bych to chtěl jaro-léto, takže mohu ledacos ještě přizpůsobit. Jsem sice trochu omezen místem, ale 300l nádrž by se vejít mohla. Spíš bych měl strach o únosnost podlahy (anhydrit + 150mm eps), aby nepraskla. Na obvodou zeď se bohužel nedostanu, abych váhu trochu…

Podlahové topení vs krbová kamna

Poslední příspěvek od Mirek Svejda: Tento způsob je samozřejmě ekonomicky nejvýhodnější. Vy jste se ale ptal na kombinaci s krbem. Pokud topíte jen občas, tak je zbytečné něco řešit. Můžete se podívat jak se mění odběr a uvidíte, že opravdu klesne příkon v době, kdy topíte krbem. Pokud topíte pravidelně, tak přivřete průtok do…

Kondenzace v šikminách

Poslední příspěvek od Matěj Dostál: Nezacpal jste v rámci protikunových opatření mezeru mezi krytinou a bedněním (okapnicí) ?

Licotherm - poradna

Poslední příspěvek od Jaroslav Dítě: Neodpovídal jsem Vám, ale panu Wolfovi. Pro hodnocení vašeho zapojení a provozu vaši soustavy by bylo potřeba mít k nahlédnutí alespoň náčrt soustavy a případné doplnění fotografiemi.

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem

Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.