Diskuzní a poradenské fórum TZB-info

Kategorie

Stavba
165 454 příspěvků, nejnovější před 2 hodinami

Vytápění
248 251 příspěvků, nejnovější před 2 hodinami

Větrání, klimatizace, rekuperace
26 972 příspěvků, nejnovější před 2 dny

Voda, kanalizace, koupelny
22 006 příspěvků, nejnovější před 6 hodinami

Obnovitelné zdroje energie
48 863 příspěvků, nejnovější před 3 minutami

Elektrotechnika
9 622 příspěvků, nejnovější před 3 hodinami

Ceny a dodavatelé energií
3 860 příspěvků, nejnovější před 10 hodinami

Nezařazené
165 příspěvků, nejnovější před 5 dny

Populární rubriky

Témata s novými příspěvky

FVE licene na RD 19/25 kW

Poslední příspěvek od Josef Zapletal: Přes 10 kW dostanete licenci a IČO , pak budete moct prodávat. Normálně za burzovní cenu- marži obchodníka. Rozdíl v licenci nad 20kW je jen v tom , že musíte mít vzdělání a praxi v oboru elektro. Když ho nemáte musíte někoho sehnat aby se za vás tzv. zaručil a…

Jednoduchá FVE do 2kW

Poslední příspěvek od Josef Zapletal: Ano výkon panelů nám utěšeně roste, ještě výkon ještě není účinnost. Na třechu se obří panely moc nehodí , protože je s nimi špatná manipulace a ve výsledku se nic neušetří.

Jak připravit plochou střechu pro FVE.

Poslední příspěvek od Josef Zapletal: No pokud vezmete cenu panelů a omezenou plochu pak na plochou střechu je lepší dát panely v úhlu jen 20° , protože jich tam dáte více a máte vyšší výrobu. Ćím více panely postavíte tím více se do nich opírá vítr , takže pro nízké sklony vám stačí nějaké zatížení, ale pro…

tech st-702 zpid internet

Dobrý den propojoval jste někdo regilátor tech st-702 s wifi členem tech CS-WIFI RS?

Dakon bea 24 bt - topí, vypne a během chvíle zase topí

Poslední příspěvek od Pavel Pavlo: Můžete mít zanešený filtr pod kotlem, vadná hodnota teplotního senzoru, chyba v elektronice, závada na 3CV,apod. To se musí prověřit na místě. Rychle stoupající teplota a cyklování kotle může mít řadu příčin.

Plovoucí podlaha v koupelně

Poslední příspěvek od Jaroslav Šalý: Máš doma podlahové vytápění? Nemáš tak neraď

Automatické vypínání zásuvky při odběru z druhé zásuvky

Poslední příspěvek od Pavel Wolf: Pán to chce jen do zásuvky bez zásahu do elektroinstalace.

Má někdo tento kondenzační kotel

Poslední příspěvek od Jozef Homola: 4 až 4,5°C je teplotní spád a když je tepleji, tak je ještě menší. Na začátku cyklu je jiný a je jiný před vypnutí termostatem. S průběhem té křivky co jsem dal se mění i teplotní spád, prože výkon je různý a průtok konstantní. Přesné měření teploty vody je v absolutní hodnotě zkreslující, protože…

Zateplení podkroví krokvový závěs

Poslední příspěvek od Jaroslav Dítě: Poslal jsem Vám odkaz na vrutošrouby, které by měli délkou stačit a jenom do CD profilu navrtáte díry a stáhnete mezi dvě matky případný přebytek odříznete. Pokud by byly nadoraz, tak použijete spojovací matice a potřebnou délku šroubu se závitem na celém dříku Těch 180mm by ale mělo bohatě…

Dvojí rozvody - rozdělovač dešťová a pitná voda

Poslední příspěvek od Mirek Svejda: Toto je legislativně v pořádku. Já to mám podobně. Rozvody jsem dělal z PPR a v tomto miště jsem jako přepímač použil šroubovací rozebíratelné spojky. PPR trubky jsou pružné, tak mám propojený jeden směr a druhý je uzavřený zaslepenou spojkou.

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem

Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.