Diskuzní a poradenské fórum TZB-info

Kategorie

Stavba
165 480 příspěvků, nejnovější před 3 hodinami

Vytápění
248 333 příspěvků, nejnovější před 7 minutami

Větrání, klimatizace, rekuperace
26 972 příspěvků, nejnovější před 4 dny

Voda, kanalizace, koupelny
22 011 příspěvků, nejnovější před hodinou

Obnovitelné zdroje energie
48 895 příspěvků, nejnovější před 13 minutami

Elektrotechnika
9 622 příspěvků, nejnovější před 2 dny

Ceny a dodavatelé energií
3 864 příspěvků, nejnovější před hodinou

Nezařazené
165 příspěvků, nejnovější před 7 dny

Populární rubriky

Témata s novými příspěvky

kotel nedostává elektřinu

Poslední příspěvek od Ondřej jjj: Vypada ze je levny a jeste i schopny. To se v dnesni dobe nevidi. Jeho cislo si ulozte :)

Rada při vývěru typu FVE a montážní firmy

Poslední příspěvek od Milda Zx10: Úvěr určitě ne, je to spíš uložení ladem ležících prostředků, možná i ekologie, tedy pokud nebudou panely za par let jako jaderný odpad.

projekt manuální ekviternm

Poslední příspěvek od Jozef Homola: Zde pár tabulek z kterých by se dala stanovit vaše tepelná ztráta a možnosti o kolik to snížit.

Prosím o radu ohledně vodárny

Poslední příspěvek od Jaroslav Dítě: Vodárnu tlakuji ták, aby pokud je bez vody, aby v ní byl tlak o cca 0,2 Baru nižší, nežli je spínací tlak čerpadla.

zkušenosti 123ušetři a Plynule

Poslední příspěvek od Petr Mádlík: Dobrý den, pane Švec. Dnes mi na účet nedoplatek dorazil, proto již nebudu podnikat žádné další kroky. PM

Jak řídit TČ vzduch-voda?

Poslední příspěvek od JP PJ: Mám to nachystané, realizovat bych to chtěl jaro-léto, takže mohu ledacos ještě přizpůsobit. Jsem sice trochu omezen místem, ale 300l nádrž by se vejít mohla. Spíš bych měl strach o únosnost podlahy (anhydrit + 150mm eps), aby nepraskla. Na obvodou zeď se bohužel nedostanu, abych váhu trochu…

Podlahové topení vs krbová kamna

Poslední příspěvek od Mirek Svejda: Tento způsob je samozřejmě ekonomicky nejvýhodnější. Vy jste se ale ptal na kombinaci s krbem. Pokud topíte jen občas, tak je zbytečné něco řešit. Můžete se podívat jak se mění odběr a uvidíte, že opravdu klesne příkon v době, kdy topíte krbem. Pokud topíte pravidelně, tak přivřete průtok do…

Kondenzace v šikminách

Poslední příspěvek od Matěj Dostál: Nezacpal jste v rámci protikunových opatření mezeru mezi krytinou a bedněním (okapnicí) ?

Licotherm - poradna

Poslední příspěvek od Jaroslav Dítě: Neodpovídal jsem Vám, ale panu Wolfovi. Pro hodnocení vašeho zapojení a provozu vaši soustavy by bylo potřeba mít k nahlédnutí alespoň náčrt soustavy a případné doplnění fotografiemi.

Zkusenosti s blaze harmony

Poslední příspěvek od Hromovy Sip: mám

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem

Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.