Diskuzní a poradenské fórum TZB-info

Kategorie

Stavba
166 932 příspěvků, nejnovější před 14 minutami

Vytápění
253 844 příspěvků, nejnovější před 3 hodinami

Větrání, klimatizace, rekuperace
27 593 příspěvků, nejnovější před 4 hodinami

Voda, kanalizace, koupelny
22 515 příspěvků, nejnovější před 5 hodinami

Obnovitelné zdroje energie
50 599 příspěvků, nejnovější před 6 minutami

Elektrotechnika
9 865 příspěvků, nejnovější před 5 hodinami

Ceny a dodavatelé energií
4 029 příspěvků, nejnovější před 14 dny

Nezařazené
209 příspěvků, nejnovější před 25 dny

Populární rubriky


Témata s novými příspěvky

Komu prodat hotový projekt na FVE?

Dobrý den, rád bych se zeptal jestli někdo z Vás nemá zkušenosti s prodejem hotového projektu na FVE Děkuji

Praskání drátkobetonové podlahy v garáži

Poslední příspěvek od Jarmila Haltmarová: Mysleli jsme, že firma, která bude podlahu dělat, ji udělá bez závad. Asi nemá cenu již u ní reklamovat, nebo ano? Jaký dvousložkový nátěr byste nám, prosím, doporučil? Nemáme s tím žádné zkušenosti.

Postup při reklamaci na provedenou izolaci spodní stavby

Poslední příspěvek od Jarda Nezbeda: To jsou přece věci, které měl vědět projektant a podle nich opatření naprojektovat. Zhotovitel je pak už jen povinen dodržet projekt. Pokud ho dodržel, tak můžete doplňovat co chcete, ale jakákoliv argumentace proti němu nemá absolutně žádnou naději na úspěch.

Prodej projektu FVE

Poslední příspěvek od Martin Martin: Toto není inzertní portál, prodávejte jinde.

Dotaz FEV elektrárná

Poslední příspěvek od Filip Cada: Pokud jiz mate podepsanou smlouvu, tak jakepak netvari? Pokud je to ve smlouva, tak at to panove koukaji nainstalovat. A samozrejme vyuzit toto pro "akumulaci do vody" je celkem caste a logicke vyuziti.

Problémy se střídačem Goodwe GW8K-ET a baterií Risen SYL

Poslední příspěvek od Jaroslav Procházka: Myslím, že nemá cenu řešit spotřebu do 1 kW za den, od té doby co jsem byl v této diskuzi jsem začal pozorovat spotřebu od půlnoci 10 hod , kdy není nikdo doma. Pokud mám spotřebu nad 150 W + občas lednička, v poledne mám odběr ze sítě max 0,05 - 0,3 kW, ale když vypnu NAS a jeden router -…

Náhodné zvedání tlaku v topném okruhu, trochu jinak než jsou témata zde (kotel DAKON DAGAS 02-24BK)

Poslední příspěvek od Ladislav Hájek: Tak to jste mne nepotěšil, že se to dokáže až takto náhodně chovat, čekal bych, že to bude mít buď pravidelné intervaly, nebo prostě s každým zápalem :-(

Schlieger lživá reklama

Poslední příspěvek od Martin Vitr: Uz dele nez pred rokem se objevovaly vyrazne negativni recenze na tuto firmu.... kazdy soudny clovek co si dela pruzkum trhu je nemuze brat vazne. Tipuji ze se brzo prejmenuji aby mohli pusobit dal.

Bílý práškovitý nános na vnitřní jednotce + octovitý zápach

Poslední příspěvek od Mufi mufin: Na oknech jsme mívali ve spodní části lehkou vrstvu plísně, která se řešila savem apod. přípravky. V místnosti vedle se suší prádlo, ale tam je pořád otevřené okno a zavřené dveře (ne zřídka 2 dveře od obou místností). V této místnosti, kde je jednotka se spí a bývá vzhledem k poloze asi nejvíce…

Výroba elektřiny pálením odpadních olejů

Ahoj, viděl jsem že v USA mají generátory tepla a elektřiny, které spalují odpadní oleje. Existuje na to nějaký uživatelský případ v ČR, nebo jsou takové generátory dostupné v EU? Díky, Honza

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem


Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.