Diskuzní a poradenské fórum TZB-info

Kategorie

Stavba
166 666 příspěvků, nejnovější před 11 hodinami

Vytápění
253 180 příspěvků, nejnovější před 4 hodinami

Větrání, klimatizace, rekuperace
27 477 příspěvků, nejnovější před 7 hodinami

Voda, kanalizace, koupelny
22 355 příspěvků, nejnovější před 5 hodinami

Obnovitelné zdroje energie
50 273 příspěvků, nejnovější před 5 hodinami

Elektrotechnika
9 814 příspěvků, nejnovější před 14 hodinami

Ceny a dodavatelé energií
4 012 příspěvků, nejnovější před 2 dny

Nezařazené
208 příspěvků, nejnovější před 2 dny

Populární rubriky

Témata s novými příspěvky

Attack DPX 25 Profi - doporučené nastavení servisních parametrů

Poslední příspěvek od Jaromír Tauš: Ano, ty jsou výchozí nastavení, ale jaké nastavení je ideální? Těch možností je mnoho.

Vyplatí se mi fve?

Poslední příspěvek od Petr Šimral: Co se snažíte těmi otazníky říci? Máte snad jiný názor?

Stavba bazénu svépomocí

Poslední příspěvek od Zdeněk Berger: Našel jsem ještě jiný nátěr. Dokážete ho porovnat s tím, co používáte vy, nebo je to mimo váš rozhled? :) Díky. https://barvy-kov.heureka.cz/detecha-izo…

Problémy se střídačem Goodwe GW8K-ET a baterií Risen SYL

Poslední příspěvek od Jan Grulich: Tak jsem poslal opakovaný dotaz na GW suport a nakonec Němci opravdu odpověděli a to že sestava "GW8K-ET + Risen SYL HomeESS HV3700 11,1kWh není kompatibilní: Dear, the reseller should take care of what combination is sold. From our end, this sin't a compatible battery. As far as I…

Radon - odvětrání (turbínka a prostup střechou)

Poslední příspěvek od Jozef Homola: Plný záklop je je poměrně snadná cesta k tvoření plísní, možné kondenzace a následné hnilobě. Tam vznikají těžko předvídatelné stavy a i když se jeden rok nic nevytvořčí není záruka, že nebude hůře. Na webu najděte dostatek snímků dokumentujících hrozivě vypadající podstřešný prostor. Větrat se…

Tepelné čerpadlo Nibe 470r

Poslední příspěvek od Jaroslav Šalý: proč se neptáte dodavatele?

Dávkovač tablet, nebo bez?

Poslední příspěvek od Jan Novák: "Když chlór nemusí bojovat proti řasám, ale jen s nižším obsahem proti bakteriím" Přešel jsem na modrou skalici (čímž jsem vyřešil řasy) + dávkovač chlorových tablet do potrubí. Jakou nižší úroveň chloru stačí udržovat kvůli mikroorganismům?

Připojení VTE ke stávající FVE

Poslední příspěvek od petr strach: MAKEMU DOMUS 1 kW - rád si přijedu prohlédnout, podiskutovat, měl bych vážný zájem o koupi. Jako doplnění mojí FVE (4,8 kWp, aku 7.2 kWh, Prius plug-in hybrid). Díky za možnost, PS. (…).

Podpěry stropu pod dvě akumulační nádrže

Poslední příspěvek od Aleš Kadlec: .

Servisní manuál na elektrokotel Protherm Ray

Poslední příspěvek od Pavel Wolf: snad to půjde stáhnout když ne tak jsem dejte adresu https://www.uschovna.cz/zasilka/YQX626C9…

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem

Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.