Diskuzní a poradenské fórum TZB-info

Kategorie

Stavba
166 947 příspěvků, nejnovější před 6 hodinami

Vytápění
253 952 příspěvků, nejnovější před 2 dny

Větrání, klimatizace, rekuperace
27 614 příspěvků, nejnovější před 5 hodinami

Voda, kanalizace, koupelny
22 525 příspěvků, nejnovější před 21 hodinami

Obnovitelné zdroje energie
50 629 příspěvků, nejnovější před 3 hodinami

Elektrotechnika
9 869 příspěvků, nejnovější před 19 hodinami

Ceny a dodavatelé energií
4 029 příspěvků, nejnovější před 18 dny

Nezařazené
212 příspěvků, nejnovější před 2 dny

Populární rubriky

Témata s novými příspěvky

4 baterie - zobrazeni dohromady

Poslední příspěvek od Tomáš tom: Ty akumulační moduly jsou zapojené v sérii, je to tedy vlastně v celku jeden akumulátor, nemůžete brát ani dodávat energii jen z jednoho modulu. Všechny moduly jsou v ideálním stavu ve stejném stavu. Tedy když mají všechny SOC 50% má i každý 50% a další hodnoty o stavu, napětí proudy a teplota je…

Klima v podkroví orientace jih

Poslední příspěvek od Lubos 550: Samozrejme, ze to funguje. Len asi nerozumiete prechodu svetla.

Tepelná ztráta PENB

Poslední příspěvek od Mirek Svejda: Nesedí. Jednak má pravdu pan Andy, že jsem se překlepl v teplotní diferenci a navíc jsem nedoplnil konstrukce k nevytápěným prostorům. Nevím nic o projektu, jen jsem kopíroval čísla z Vašeho PENB. To se týká i objemu pro výpočet větrání, které jsem převzal z první stránky, kde máte objem s…

Problémy se střídačem Goodwe GW8K-ET a baterií Risen SYL

Poslední příspěvek od Jan Grulich: Tak v to nedoufejte, nepřidají. Je dlouhá čekací listina, viz dokumenty co jsem zde uváděl dříve. Nejen že máme omezenou podporu ze strany GW, ale všichni se vymlouvají na vše možné , proč to a ono zrovna nefunguje a to nejpodstatnější je, že to už s těmito bateriemi nikdy nebude normálně…

S-POWER

Poslední příspěvek od Acer: Díky. Tak jsem zvědav na ten 3648 ES. Je to pak zbytečná elektrika, pokud nic nevyrábí ani nedodává, tak aby pro nic za nic spotřebovával např. 50W celou noc. Kolik Vám přisává ze sítě když jede čistě jen z baterek?

předělání kogenerace z benzínu na diesel

lze předělat kogenerační jednotka (tedom mt22) s motorem škoda na jiný (naftový) motor? děkuji

Stropovka?

Poslední příspěvek od Jozef Homola: https://www.google.cz/search?source=univ…

Výroba elektřiny pálením odpadních olejů

Poslední příspěvek od Jozef Homola: Kogenerační jednotky elektřinu vyrobí i ze štěpky. Pálení odpadních olejů musí splňovat emisní limity. "Velmi často se biomasa využívá v kogenerační výrobě – kombinované výrobě elektřiny a tepla (účinnost 50-90 %). Při čisté výrobě elektřiny se účinnost pohybuje pod 50 %. "

Domácí vodárna - pravidelný pokles vody, spodního tlaku

Poslední příspěvek od fugas fugas: Dobrý den, zkuste osadit nasávač do potrubí katal.č.16-457021 pokud budete mít vzduchu moc musíte zmenšit dirku na přisávání vzduchu nebo se spokojit s tím,že občas bude voda prskat F.F.

Budoucí měření spotřeby plyn vs elektřina

Poslední příspěvek od Jozef Homola: To jak je venku chrakterizuje průměrná teplota za 24 hodin. Jak se měří předepisuje norma a teprve se může soudit jak počasí vlpývá na ztráty ovšem za předpokladu, že nebude vítr. Například naše místní kotelna má formulář do kterého ty teploty zapisuje přesně v 7:00, 14:00, 21:00 (bere se 2x) a…

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem

Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.