Diskuzní a poradenské fórum TZB-info

Kategorie

Stavba
166 916 příspěvků, nejnovější před 19 hodinami

Vytápění
253 838 příspěvků, nejnovější před 11 minutami

Větrání, klimatizace, rekuperace
27 581 příspěvků, nejnovější před 3 hodinami

Voda, kanalizace, koupelny
22 506 příspěvků, nejnovější před hodinou

Obnovitelné zdroje energie
50 585 příspěvků, nejnovější před 4 hodinami

Elektrotechnika
9 863 příspěvků, nejnovější před 5 hodinami

Ceny a dodavatelé energií
4 029 příspěvků, nejnovější před 13 dny

Nezařazené
209 příspěvků, nejnovější před 24 dny

Populární rubriky

Témata s novými příspěvky

Blaze Comfort 25kw - spotřeba dřeva

Poslední příspěvek od Jaroslav Dítě: Ještě doplním. Popis kotlů je poněkud přehnaný a je spíše pro laiky. Dále je v něm dost pravopisných chyb. Já je dělám také, ale pokud něco vystavuji pro širší veřejnost, tak si to po sobě třikrát přečtu a opravím. Popis je lákavý, ale bez prohlídky nelze hodnotit.

odvod teplého vzduchu od kamen do další místnosti

Poslední příspěvek od leos smutny: To je výborný nápad, udělat to z HT trubek. Děkuju

ohřev vody

Poslední příspěvek od Petr Mikel: Ano, to máte pravdu. Účinnosti a výhody si mohu přečíst všude. Když srovnání dělá prodejce solárů, zjistím, že výhodnější jsou soláry, i když FV má svoje výhody. Při porovnání ze strany prodejce FV vychází, že obecně lepší je FV, i když soláry mají svoje výhody. A závěr je, že záleží na uživateli,…

Násobnost výměny vzduchu v hale kde probíhá výroba elektrotechnických komponent

Poslední příspěvek od Jaroslav Šalý: Váš požadavek na větrání dle přiváděného množství vzduchu na osobu, zřejmě převáží. Oslovte projektanta vzduchotechniky.

Zapojení měniče FVE do elektického rozvodu v domě, sklepě a dílně

Poslední příspěvek od Tomáš tom: Tady není o čem diskutovat a jestli o tom diskutují RT a nevědí co mají dělat a jak revidovat tak je to tragédie a měli by vrátit kulatá razítka. Klasické rámové panely připojené na střídač bez galvanického oddělení jsou elektrická zařízení třídy I. A spolu se solárními kabely jsou většinou…

Zabezpečovací systém - jaké kabely?

Stavíme dům a chtěla bych od elektrikáře nechat udělat kabelovou přípravu pro zabezpečovačku. Ten ale ode mě chce vědět, jaký kabel kam chci a to já nevím. V  rámci zabezpečovacího systému budou magnetická čidla na okna, PIR čidlo, kouřová čidla a záplavová čidla Zabezpečovačku ještě nemáme…

S-POWER

Poslední příspěvek od Acer: Díky za reakci. Máte pravdu. Je to fakt kvůli kterému jsem objednal 1fázovou s výkonem 3600, ta by mela mí menší spouštěcí proudy. Chtěl jsem skočit do 3f, krom lepší soběstačnosti v zimě, ale to by byla v mém případě malé spotřeby velká utopie. Ale i tak s 1f jsem na vážkách zda mi to něco…

možnost plynuleho (mnou zvoleného) nastavení a aretace vyklopeného okna

Existují taková plastová okna? Výměna v paneláku. Díky

Asymetrické střídače (RCT i jiné)

Poslední příspěvek od Miroslav Šperlín: Já jsem odpovídal tomu předešlému. Ten píše FVE bez backupu.

Klima v podkroví orientace jih

Poslední příspěvek od Michael Hronek: Ok, díky.

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem

Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.