Diskuzní a poradenské fórum TZB-info

Kategorie

Stavba
166 916 příspěvků, nejnovější před 17 hodinami

Vytápění
253 832 příspěvků, nejnovější před 19 minutami

Větrání, klimatizace, rekuperace
27 581 příspěvků, nejnovější před hodinou

Voda, kanalizace, koupelny
22 505 příspěvků, nejnovější před 2 dny

Obnovitelné zdroje energie
50 585 příspěvků, nejnovější před 3 hodinami

Elektrotechnika
9 863 příspěvků, nejnovější před 3 hodinami

Ceny a dodavatelé energií
4 029 příspěvků, nejnovější před 12 dny

Nezařazené
209 příspěvků, nejnovější před 23 dny

Populární rubriky

Témata s novými příspěvky

odvod teplého vzduchu od kamen do další místnosti

Poslední příspěvek od Josef Vávra: Přímo nad kamny bývá u stropu vzduch klidně 70°C - mám podobnou konstrukci v provozu - viz záznam zatopení uprostřed místnosti 8 x 4m , měření je tedy od krbu cca 3 metry. Pokud chcete odvést výkon 2 kW, tak musíte nabrat =2000/1200/(70-20)=0,033 m3/sec (120 m3/hod) tedy v průměru 200 mm je to…

Násobnost výměny vzduchu v hale kde probíhá výroba elektrotechnických komponent

Poslední příspěvek od Jaroslav Šalý: Váš požadavek na větrání dle přiváděného množství vzduchu na osobu, zřejmě převáží. Oslovte projektanta vzduchotechniky.

Zapojení měniče FVE do elektického rozvodu v domě, sklepě a dílně

Poslední příspěvek od Tomáš tom: Tady není o čem diskutovat a jestli o tom diskutují RT a nevědí co mají dělat a jak revidovat tak je to tragédie a měli by vrátit kulatá razítka. Klasické rámové panely připojené na střídač bez galvanického oddělení jsou elektrická zařízení třídy I. A spolu se solárními kabely jsou většinou…

Blaze Comfort 25kw - spotřeba dřeva

Poslední příspěvek od Josef Vávra: Pane Homolo vše červeně podtržené je bohužel pravda. Jen Vám nedochází. Teď se omluvte všem za nesmysly, které zde lžete Vy. Jinak si Vás nějaký neštastník na adrese Kramolišova 1036, Valašské Klobouky opravdu najde. Já se s Vámi špinit nebudu, nebojte se. Já jsem Vás nikdy neposlechl a mně jste…

Zabezpečovací systém - jaké kabely?

Stavíme dům a chtěla bych od elektrikáře nechat udělat kabelovou přípravu pro zabezpečovačku. Ten ale ode mě chce vědět, jaký kabel kam chci a to já nevím. V  rámci zabezpečovacího systému budou magnetická čidla na okna, PIR čidlo, kouřová čidla a záplavová čidla Zabezpečovačku ještě nemáme…

S-POWER

Poslední příspěvek od Acer: Díky za reakci. Máte pravdu. Je to fakt kvůli kterému jsem objednal 1fázovou s výkonem 3600, ta by mela mí menší spouštěcí proudy. Chtěl jsem skočit do 3f, krom lepší soběstačnosti v zimě, ale to by byla v mém případě malé spotřeby velká utopie. Ale i tak s 1f jsem na vážkách zda mi to něco…

možnost plynuleho (mnou zvoleného) nastavení a aretace vyklopeného okna

Existují taková plastová okna? Výměna v paneláku. Díky

Asymetrické střídače (RCT i jiné)

Poslední příspěvek od Miroslav Šperlín: Já jsem odpovídal tomu předešlému. Ten píše FVE bez backupu.

Klima v podkroví orientace jih

Poslední příspěvek od Michael Hronek: Ok, díky.

Praskání drátkobetonové podlahy v garáži

Poslední příspěvek od Jarmila Haltmarová: Zjistím a foto dodám během dneška.

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem

Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.