Diskuzní a poradenské fórum TZB-info

Kategorie

Stavba
168 221 příspěvků, nejnovější před 11 hodinami

Vytápění
257 477 příspěvků, nejnovější před 55 minutami

Větrání, klimatizace, rekuperace
27 742 příspěvků, nejnovější včera

Voda, kanalizace, koupelny
23 027 příspěvků, nejnovější před 3 hodinami

Obnovitelné zdroje energie
51 757 příspěvků, nejnovější před 2 hodinami

Elektrotechnika
10 004 příspěvků, nejnovější před 2 dny

Ceny a dodavatelé energií
4 325 příspěvků, nejnovější před 13 hodinami

Nezařazené
260 příspěvků, nejnovější včera

Populární rubriky


Témata s novými příspěvky

Komín do dílny

Poslední příspěvek od Petr Malík: Ano, není to žádná věda, také jsem dřív vymýšlel ale zpětně klasika je klasika je to jednoduché a pokud se to trochu dobře vyzdí a cihly nejsou padrť tak je to při rozumném topení "navěky", jediné co časem bývá jen opravit hlavu není-li pod plechem ale to je detail za den hotové…

Radiátor v sérii nepouští vodu dál

Poslední příspěvek od Pavel Wolf: Je to nějaký 8hran zkuste to ale bez násilí. Možná že by stačilo max o půl kola. Osobně ventil neznám.

Regulátor kondenzační kotel viessmann vitodens 100

Poslední příspěvek od Pavel Wolf: https://valter.byl.cz/nechci-vitotrol-20…

Neo Solar

Mate někdo nějakou zkušenost? Obchodník byl moc fajn a proti ostatním věděl, co prodává. Bohužel jsem nikde nenašel žádnou recenzi společnosti.

FVE pro RD s malou spotřebou EE

Poslední příspěvek od Pavel Wolf: Ty 3 měsíce v zimě spí takřka každá FV o tomto období se vůbec nebavím a nezáleží zda máte baterie a nebo nemáte. Vy si myslíte že FV 3,3kWp vždy dává (třeba i v létě ) 2kW?

Dva regulátory k jednomu kotli (Cerastar)

Poslední příspěvek od Pavel Wolf: Jestli radiátor topí naplno poznáte když budete sahat na spodek radiátoru, vršky budou všechny stejně horké. Když se seřídí ty průtoky nebo se topení v obyváku trochu omezí tak žádný termostat nemusíte stěhovat.

Kamna na uhlí

Poslední příspěvek od viktor viktor: Toto je diskuse o kamnech.

Rekonstrukce vody ve starém domě

Poslední příspěvek od Jaroslav Dítě: Sice je již dost pozdní doba, ale doporučil bych dát nové potrubí již z té šachty. Jít souběžne se starým potrubím a pak to nechat přepojit.

recenze Malina FVE ?

Poslední příspěvek od Radka Zelená: Dobrý den, vítejte v klubu. Smlouvu máme od ledna, dílo nepředané (bez revize nevíme, zda bude fungovat), v rozvaděči dělá cosi rámus (nový stykač?), PPP prý možná v prosinci, protože smlouva s ČEZ o připojení k DS pro chybu v žádosti není,....

DAKON DUA 24CK

Poslední příspěvek od Radek klim: Děkuji

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem


Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.