Diskuzní a poradenské fórum TZB-info

Kategorie

Stavba
167 573 příspěvků, nejnovější před 23 minutami

Vytápění
254 862 příspěvků, nejnovější před 7 minutami

Větrání, klimatizace, rekuperace
27 658 příspěvků, nejnovější před 12 hodinami

Voda, kanalizace, koupelny
22 722 příspěvků, nejnovější před 25 minutami

Obnovitelné zdroje energie
51 066 příspěvků, nejnovější před 13 hodinami

Elektrotechnika
9 910 příspěvků, nejnovější před 3 dny

Ceny a dodavatelé energií
4 089 příspěvků, nejnovější před 2 dny

Nezařazené
222 příspěvků, nejnovější před 15 hodinami

Populární rubriky

Témata s novými příspěvky

Jak vybrat tepelné čerpadlo

Poslední příspěvek od Pavel Wolf: Proč by nemohla být samotížka s tlakovou ex. nádobou?

netěsnost venkovního těsnění u vchodových dveří

Poslední příspěvek od Luděk Minařík: Nemyslíte, že úplně nové dveře, které stály přes 60 tisíc, by měly těsnit a perfektně fungovat?

Jak vysát bazén s pískovou filtrací

Poslední příspěvek od Ivan K.: a to sa najviac dotyka vody zo studne , ktoru je nutne vzdy "upravovat"

Lze použít kamnářský tmel na komínové vložky schiedel?

Poslední příspěvek od Pepíno Konrád: Jdu bourat.

Výpočet tepelné ztráty z PENB

Poslední příspěvek od a t: Děkuji moc, hodnoty jsou sepsány správně.

SDK předstěna - stavební otvor

Poslední příspěvek od Lubos 550: Dobry den, v takom pripade sa upevnuju profily k podlahe a stropu.

Lokální rekuperace v RD

Poslední příspěvek od Martin Zikmund: @Jirka Dostál Dobrý den, jak jste to nakonec vyřešil? Mám totiž úplně stejný nápad jako vy a nikde jsem nenašel odpověd. V místnosti budu mít kachlová kamna, která nemají externí přívod vzduchu. Takže si budou brát vzduch z místnosti. Proto jsem si říkal, že bych udělal ve zdi díru a do ní usadil…

Jak zapojit Goodwe 10K - ET bez baterie

Pořizuji si FVE s uvedeným střídačem a čtu si manuál. Zdá se mi, že k dodávce EE do domu jsou použity jen 2 výstupy (z toho jen jeden je funkční v případě výpadku DS - pokud je tedy k dispozici baterie, což nebude můj případ), a třetí výstup je určen k napájení baterie. Půjde tento výstup použít…

FTV Schlieger

Poslední příspěvek od Ondřej Židlík: Je nahore. 702 000 666 🙂

Výpočet průměrné týdenní expozici hluku, Nařízení vlády č. 272/2011 Sb.

Poslední příspěvek od Jan Skála: Děkuji, už mi to vychází správně. Přeji pěkný zbytek neděle.

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem

Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.