Diskuzní a poradenské fórum TZB-info

Kategorie

Stavba
167 571 příspěvků, nejnovější před hodinou

Vytápění
254 852 příspěvků, nejnovější před 18 minutami

Větrání, klimatizace, rekuperace
27 658 příspěvků, nejnovější před 10 hodinami

Voda, kanalizace, koupelny
22 717 příspěvků, nejnovější před hodinou

Obnovitelné zdroje energie
51 066 příspěvků, nejnovější před 12 hodinami

Elektrotechnika
9 910 příspěvků, nejnovější před 3 dny

Ceny a dodavatelé energií
4 089 příspěvků, nejnovější před 2 dny

Nezařazené
222 příspěvků, nejnovější před 14 hodinami

Populární rubriky

Témata s novými příspěvky

Jak vybrat tepelné čerpadlo

Poslední příspěvek od Lubos 550: Len na doplnenie: Tu je nakres, ako to zhruba fungovalo na "samotiaz"

SDK předstěna - stavební otvor

Poslední příspěvek od Lubos 550: Dobry den, v takom pripade sa upevnuju profily k podlahe a stropu.

Jak vysát bazén s pískovou filtrací

Poslední příspěvek od Jan Němec: Vysavač musí vysávat, takže zapojit jej můžete tam, kde se voda odtahuje. takže zase skimer. Pustit ji do kanálu a doplnit je rozhodně lepší řešení. Aspoň já jej takhle praktikoval u bazénu.

Lokální rekuperace v RD

Poslední příspěvek od Martin Zikmund: @Jirka Dostál Dobrý den, jak jste to nakonec vyřešil? Mám totiž úplně stejný nápad jako vy a nikde jsem nenašel odpověd. V místnosti budu mít kachlová kamna, která nemají externí přívod vzduchu. Takže si budou brát vzduch z místnosti. Proto jsem si říkal, že bych udělal ve zdi díru a do ní usadil…

Jak zapojit Goodwe 10K - ET bez baterie

Pořizuji si FVE s uvedeným střídačem a čtu si manuál. Zdá se mi, že k dodávce EE do domu jsou použity jen 2 výstupy (z toho jen jeden je funkční v případě výpadku DS - pokud je tedy k dispozici baterie, což nebude můj případ), a třetí výstup je určen k napájení baterie. Půjde tento výstup použít…

FTV Schlieger

Poslední příspěvek od Ondřej Židlík: Je nahore. 702 000 666 🙂

Výpočet průměrné týdenní expozici hluku, Nařízení vlády č. 272/2011 Sb.

Poslední příspěvek od Jan Skála: Děkuji, už mi to vychází správně. Přeji pěkný zbytek neděle.

Přesunutí trámu

Poslední příspěvek od Harry Minduton: Projekt? Ee... Pochybuji, že tohle kdy vidělo nějaký projekt.

Oběhové čerpadlo soláru jede I přes nízkou teplotu kolektoru

Poslední příspěvek od Jakub Šafanda: A dělá to i při nižších teplotách TUV? Jednou jsem se setkal s ŘJ kde byla chyba, při vyšších teplotách jim tam něco prereklo a choval se to divné.

Připojení FVE ke starší domovní instalaci.

Poslední příspěvek od Miroslav Šperlín: Já to mám taky tak, starý barák TN-C. Ale to vůbec nevadí, bod rozdělení pro FVE se provede v rozvaděči. Nebo si dáte poblíž měniče podružný rozvaděč a bod rozdělení bude v něm. Ono by se nic nestalo kdybyste ty svorky PE a N propojil až na tom měniči ale to by se revizákovi asi nelíbilo.

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem

Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.