Diskuzní a poradenské fórum TZB-info

Kategorie

Stavba
167 712 příspěvků, nejnovější před hodinou

Vytápění
255 194 příspěvků, nejnovější před 14 minutami

Větrání, klimatizace, rekuperace
27 687 příspěvků, nejnovější před 8 dny

Voda, kanalizace, koupelny
22 760 příspěvků, nejnovější před 4 dny

Obnovitelné zdroje energie
51 165 příspěvků, nejnovější před 10 minutami

Elektrotechnika
9 911 příspěvků, nejnovější před 8 hodinami

Ceny a dodavatelé energií
4 095 příspěvků, nejnovější včera

Nezařazené
222 příspěvků, nejnovější před 9 dny

Populární rubriky

Témata s novými příspěvky

Distribuční území ČEZ

Poslední příspěvek od Tomáš tom: Díky podvodu v měření nemusíte chodit za sousedem. Pokud si pořídíte výrobní EAN tak stačí toho elektroměrového podvodu také využít (nemusí ho využívat pouze ČEZ) a energii točit mezi dvěma fázemi. U hybridního střídače tak stačí otočit jednu měřící cívku nebo jednu fázi v jeho elektroměru. Potom…

Protherm Leopard 24 BTV chyba 7, Chyba komunikace

Poslední příspěvek od Marek Hnatic: druhú dosku - nemám overiť prečo chýba F1, hav.termostat resetovaný, tranzistor stojí 1kč, týmto si overím vylučovacou metódou čo je zlé, radšej ak príde kamárat ako opráva pomocou mamy, ak je kotol na odpis, tak 3000kč je zbytočných, bazárové PROTHERM LEOPARD 100-200 eurá, F7 chýba na oboch…

Účinnost plynového vs elektrického kotle.

Poslední příspěvek od Lubomir Švarc: Kdybych věděl,že Vám dvěma ušákům to způsobí takovou slast,tak bych byl zde již dříve zlomkový. Jj,jsem z kraje,kde jsou jiné zvyklosti.Za zlomek si zde pořídíš vše.

Hausnumera v grafech SEMSportálu

Poslední příspěvek od Tomáš tom: Také začnu s nadsázkou. Myslíte si že ČEZ dělá výrobny pro konkurenci tak, aby na nich konkurenti maximálně vydělávali a jemu klesali zisky? Ta moje otázka možná ani nesouvisí se SEMS portálem jen mne to zaujalo, tak jsem se zeptal. Funguje to tedy? Třeba u Solaxu je to oficiálně podporované že…

Nezávislé provozování dvou TC. Jedno na vytápění + druhé na ohřev TUV

Poslední příspěvek od Lubomir Švarc: Vždyť Vám to píšu - napojit na automat bojlér s velkým výměníkem přes 3cv,ktzerý pak vyhoví tč.A TUV budete teď nahřívat uhlím.

PT na etapy, počet rozvaděčů a čerpadel

Poslední příspěvek od Jaroslav Dítě: Rozhodně bych použil nastavení na konstantní tlak. Tím je zjištěný stále stejný průtok topnými smyčkami, ať je v provozu jedna a nebo šest. U konstantních otáček vám při uzavření některých obvodů naroste tlak a zrychlí se průtok. Při konstantním tlaku šetříte elektřinu.

Vysušování zdiva pomocí magnetokineze

Poslední příspěvek od Miroslav Vesely: Studujte... Jak je tomu ale u prodeje spotřebního zboží? Ustanovení § 2165 odst. 1 OZ stanoví: „Kupující je oprávněn uplatnit právo z vady, která se vyskytne u spotřebního zboží v době do dvaceti čtyř měsíců od převzetí.“ https://www.epravo.cz/top/clanky/zakonna…

Asymetrické střídače (RCT i jiné)

Poslední příspěvek od Adam Jelínek: Možná hloupý dotaz, ale raději se zeptám. Mám měnič RCT power 6 a panely o výkonu 5,25kWp. Mám možnost rozšířit o 6 nových panelů (o výkonu 2,4kWp), tedy po rozšíření výkon elektrárny 7,65kWp. Zvládne to ten měnič? Nemá někdo zkušenost? Děkuji.

prodej přebytku z FTV

Poslední příspěvek od Tomáš Sauer: máte-li výrobní ean, stačí se kouknout po internetu a vybrat si (konzervativně - CEZ, EoN, PPA) nebo u firem, kde se obchoduje na spotových cenách

topny kabel - vzduchova kapsa

Poslední příspěvek od Ivan K.: presne tak, a ja tomu rozumiem a len som si dovolil malu poznamku a upozornenie, naozaj som nechcel stasit. ale my netusime kto a ako to panovi "zapajal"

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem

Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.