Diskuzní a poradenské fórum TZB-info

Kategorie

Stavba
167 615 příspěvků, nejnovější před 7 hodinami

Vytápění
254 926 příspěvků, nejnovější před 4 hodinami

Větrání, klimatizace, rekuperace
27 687 příspěvků, nejnovější před 2 dny

Voda, kanalizace, koupelny
22 739 příspěvků, nejnovější před 5 hodinami

Obnovitelné zdroje energie
51 084 příspěvků, nejnovější před 6 hodinami

Elektrotechnika
9 908 příspěvků, nejnovější před 10 dny

Ceny a dodavatelé energií
4 089 příspěvků, nejnovější před 17 hodinami

Nezařazené
222 příspěvků, nejnovější před 2 dny

Populární rubriky

Témata s novými příspěvky

NIBE 1245-6R vs NIBE 1255-6R

Dobrý den, chtěl bych se zeptat zda se vyplatí připlatit cca 50 000 za NIBE 1255-6R oproti NIBE 1245-6R, tepelné ztráty mám 5,4, další otázka je zda se vyplatí koupit kolektor pb-PE100 RC GT-STRONG 40×3,7 (300 m) pro 6kW, který je cca o 10k dražší než PE100 RC GT-STRONG 32×2,9, která je k…

Narážaná studna,jak na to.

Poslední příspěvek od Jozef Homola: Mohu vám nakreslit jak pakny vypadaly co používal můj otec. Je to jako rozřezaný blok ocele 18x18x25 cm (mohla být i menší). Otvor je pro trubku 5/4 nebo 6/4" a má uvnitř spirálovou drážku jakoby závit. Staženo je to 4 ks šroubů asi M24. Tím čím se naráželo byl kus kola průměru tak 50 cm a…

Odpor blokování TUV čidla u kotlů Immergas

Poslední příspěvek od Ondřej jjj: Nevim co se stane pokud cidlo rekne nad 80C ale ano, funguje to proste tak ze kotel si mysli ze voda je tepla tak ji nebude nahrivat

Asymetrické střídače (RCT i jiné)

Poslední příspěvek od Lukáš Papřok: Zdravím, no jedna z možností proč se nekalibrují cívky power senzoru je že je aktivováno krizové odpojení a střídač nic nepouští ven, proto se nemůže zkalibrovat power senzor. To dělají buď svorky omezení výkonu 0-100% X101 na které někdy technik napojí krizové odpojení nesprávně, nebo přímo v…

Lze použít kamnářský tmel na komínové vložky schiedel?

Poslední příspěvek od Jozef Homola: Mám několik příkladů výpočtu komínů na tuhá paliva ale nechci fušovat do řemesla komínových techniků. Jestli Vám to někdo spočítá zajímal by mne výsledek. Zdá se mne, že i ten průměr 150 mm je na kotel výkonu 18 kW moc. Kominík měl pravdu, spaliny se nesmí "loudat" komínem, protože se…

Osadenie ocelového nosníka

Poslední příspěvek od Stefan Sedivy: ďakujem pekne za názor, budem zdieľať výsledné riešenie. Ale myslím, že to na 99% dopadne ako navrhujete.

studna, postavená před rokem 1955, zasahuje na dva pozemky dvou vlastníků

Poslední příspěvek od Věra Brodecká: Děkuji za odkaz. Věra

Na zimní provoz kombi kondenzační kotel a mimo topnou sezonu tuv pres bojler?

Poslední příspěvek od Ondřej jjj: Nic takovyho se nedeje, kor dneska mate dneska uz na baterkach perlatory co snizuji prutok.. Ale jo redukcak je fajn a stahnout to na 4bar

Zkusenosti s blaze harmony

Poslední příspěvek od Hromovy Sip: Predajú a viac sa s nimi nedohodnete....neviem čo bude ďalej ,kontakty neprístupné,maily odpoveď po 3 týždňoch,reklamácia nemožná...

Čtu dobře data PVMasteru?

Poslední příspěvek od Zbyněk Halousek: Díky moc. Jednu věc nevím: když má Goodwe 10K maximální výkon do fáze rovný 3,33 kW, je to podmíněno tím, že panely jsou schopny dodat 10 kW? Jinak řečeno, když budou panely dimenzovány na 6,6 kW, bude maximální výkon do fáze stále 3,3 (jistěže ne do všech tří fází), nebo to bude 2,2 kW?…

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem

Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.