Diskuzní a poradenské fórum TZB-info

Kategorie

Stavba
167 572 příspěvků, nejnovější před 19 minutami

Vytápění
254 855 příspěvků, nejnovější před 9 minutami

Větrání, klimatizace, rekuperace
27 658 příspěvků, nejnovější před 11 hodinami

Voda, kanalizace, koupelny
22 717 příspěvků, nejnovější před 2 hodinami

Obnovitelné zdroje energie
51 066 příspěvků, nejnovější před 13 hodinami

Elektrotechnika
9 910 příspěvků, nejnovější před 3 dny

Ceny a dodavatelé energií
4 089 příspěvků, nejnovější před 2 dny

Nezařazené
222 příspěvků, nejnovější před 14 hodinami

Populární rubriky

Témata s novými příspěvky

Jak vybrat tepelné čerpadlo

Poslední příspěvek od Lubos 550: Tak mnohi to budu poznat. Len sa to vymyka beznemu "konceptu" chapania kurenia s privodom vychladenej a odvodom zohriatej vody. V podstate sa jednalo o "teplovzdusno-salavo-stropno-podlahove" kurenie :-).

Výpočet tepelné ztráty z PENB

Poslední příspěvek od a t: Děkuji moc, hodnoty jsou sepsány správně.

SDK předstěna - stavební otvor

Poslední příspěvek od Lubos 550: Dobry den, v takom pripade sa upevnuju profily k podlahe a stropu.

Jak vysát bazén s pískovou filtrací

Poslední příspěvek od Jan Němec: Vysavač musí vysávat, takže zapojit jej můžete tam, kde se voda odtahuje. takže zase skimer. Pustit ji do kanálu a doplnit je rozhodně lepší řešení. Aspoň já jej takhle praktikoval u bazénu.

Lokální rekuperace v RD

Poslední příspěvek od Martin Zikmund: @Jirka Dostál Dobrý den, jak jste to nakonec vyřešil? Mám totiž úplně stejný nápad jako vy a nikde jsem nenašel odpověd. V místnosti budu mít kachlová kamna, která nemají externí přívod vzduchu. Takže si budou brát vzduch z místnosti. Proto jsem si říkal, že bych udělal ve zdi díru a do ní usadil…

Jak zapojit Goodwe 10K - ET bez baterie

Pořizuji si FVE s uvedeným střídačem a čtu si manuál. Zdá se mi, že k dodávce EE do domu jsou použity jen 2 výstupy (z toho jen jeden je funkční v případě výpadku DS - pokud je tedy k dispozici baterie, což nebude můj případ), a třetí výstup je určen k napájení baterie. Půjde tento výstup použít…

FTV Schlieger

Poslední příspěvek od Ondřej Židlík: Je nahore. 702 000 666 🙂

Výpočet průměrné týdenní expozici hluku, Nařízení vlády č. 272/2011 Sb.

Poslední příspěvek od Jan Skála: Děkuji, už mi to vychází správně. Přeji pěkný zbytek neděle.

Přesunutí trámu

Poslední příspěvek od Harry Minduton: Projekt? Ee... Pochybuji, že tohle kdy vidělo nějaký projekt.

Oběhové čerpadlo soláru jede I přes nízkou teplotu kolektoru

Poslední příspěvek od Jakub Šafanda: A dělá to i při nižších teplotách TUV? Jednou jsem se setkal s ŘJ kde byla chyba, při vyšších teplotách jim tam něco prereklo a choval se to divné.

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem

Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.