Diskuzní a poradenské fórum TZB-info

Kategorie

Stavba
167 707 příspěvků, nejnovější před 8 hodinami

Vytápění
255 155 příspěvků, nejnovější před 2 minutami

Větrání, klimatizace, rekuperace
27 687 příspěvků, nejnovější před 8 dny

Voda, kanalizace, koupelny
22 760 příspěvků, nejnovější před 3 dny

Obnovitelné zdroje energie
51 161 příspěvků, nejnovější před hodinou

Elektrotechnika
9 911 příspěvků, nejnovější před 52 minutami

Ceny a dodavatelé energií
4 095 příspěvků, nejnovější včera

Nezařazené
222 příspěvků, nejnovější před 9 dny

Populární rubriky


Témata s novými příspěvky

Nezávislé provozování dvou TC. Jedno na vytápění + druhé na ohřev TUV

Poslední příspěvek od Josef Šimůnek: A co takhle prodat Martine, to vás nenapadlo? Dneska je to nedostatkové zboží. Dejte inzerát a do týdne je pryč.

HDO a jednofázový boiler místo třífázového

Poslední příspěvek od Jan Němec: no radši pozvěte někoho kdo ví co ty barvy znamenají a jakou soustavu máte v domě..

topny kabel - vzduchova kapsa

Poslední příspěvek od Jan Němec: budete určitě ten zbytek zase vyplňovat jinou směsí betonu, tak to neřešte. Spád se dá udělat i z betonu, ale ne litého. ale to už je asi jedno. až to budete dodělávat, tak něco natlačte kolem toho kabelu. je nad ním nějakých 5cm betonu, to klapne. Jaký kabel to je? Radši to zkonzultujte s tím,…

Schlieger lživá reklama

Poslední příspěvek od Jan Vitek: Dobrý den, moje zkušenost je opačná, technik ze Schliegeru přijel, vše vysvětlil. To co slíbil, tak platilo. Termíny OK. Co se týká realizace, tak přijeli tři pracovníci, kteří pracovali cca 12 hodin denně. Práce perfektní. Vřele doporučuji.

Účinnost plynového vs elektrického kotle.

Poslední příspěvek od Lubomir Švarc: Máš pravdu předsedo,u nás se říká za zlomek- čili za pakatel,vy študovaní to máte třeba za devět desetin. Jj,litina je litina,že.Už jsi ji někdy viděl?

Protherm Leopard 24 BTV chyba 7, Chyba komunikace

Poslední příspěvek od Marek Hnatic: Zdravím,,,mama bude mať 2 týždne dovolenku, tak test neskôr,,,,,mám dve dosky,,,,, F7 ak mama zapne termostat, tak cca 5 sekúnd ukazuje A4 a potom chýba F7, typujem čerpadlo alebo réle pre čerpadlo,,,, ak sa odpustí tepla voda - F1, tlak ukazuje, počas chýby F7 neukazuje tlak lebo LCD…

Zámková dlažba - reálné náklady 2022

Dobrý den, Rád bych se zeptal někoho kdo se orientuje, jaká je dnes velmi hrubě cena pojezdove (3.5t) zámkové dlažby komplet jakoby na klíč - bagrování, zásyp, zhutnění, pokládka, včetně veškerého materiálu a obrubníků. Dlažba obyčejná přírodní zámková v ceně asi 400Kc za m2 při výšce 8cm.…

Výkup přebytků elektřiny od ČEZu

Poslední příspěvek od Lukáš Papřok: Od 12.8 mám tarif pro soláry, v pohodě i s přechodem k Čezu na jejich standardní ceník. Jedná komplikace byla že jsem musel uhradit předčasný odchod od bezdodavatele, chtěli doplatit paušály (6 kč den) za to že nebude výpověď trvat tři měsíce ale pustí mně hned.

Distribuční území ČEZ

Poslední příspěvek od Miroslav Šperlín: Kupte si elektromobil a nebo je můžete nabíjet sousedům. :-)

Doplnění el. topného tělesa do AN

Poslední příspěvek od Jaroslav Šalý: no právě proto, že bude nutno přitápět

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem


Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.