Diskuzní a poradenské fórum TZB-info

Kategorie

Stavba
167 696 příspěvků, nejnovější před 4 minutami

Vytápění
255 120 příspěvků, nejnovější před 9 hodinami

Větrání, klimatizace, rekuperace
27 687 příspěvků, nejnovější před 7 dny

Voda, kanalizace, koupelny
22 760 příspěvků, nejnovější před 2 dny

Obnovitelné zdroje energie
51 141 příspěvků, nejnovější před hodinou

Elektrotechnika
9 908 příspěvků, nejnovější před 16 dny

Ceny a dodavatelé energií
4 094 příspěvků, nejnovější před 2 dny

Nezařazené
222 příspěvků, nejnovější před 8 dny

Populární rubriky

Témata s novými příspěvky

Chemický zápach v domě. Bolest hlavy.

Poslední příspěvek od František Hubáček: Ano napojena všude v celém obvodu

Výkup přebytků elektřiny od ČEZu

Poslední příspěvek od Michael Stanovský: Psal jsi to před 7 měsíci, dnes je jiná situace a říkám si, škoda, že jen na 3 roky. Ceny určitě furt porostou.

Distribuční území ČEZ

Poslední příspěvek od Michal Hirka: Takže info od firmy, ktereá vykupuje: pokud spadáte do kategorie mikrozdrojů (domácností) a nacházíte se mimo distribuční území společnosti EG.D a.s., Vaše výrobna je sloučena se spotřebním EAN a přetoky od Vás bohužel může momentálně vykupovat pouze Váš dodavatel.

Vysušování zdiva pomocí magnetokineze

Poslední příspěvek od Miroslav Vesely: Tak jsem asi slepý... jsou uvedeny pouze rozměry a napětí 12 V či proud adaptéru od / do, není uvedeno, kolik ta krabička "žere", jaký má výkon ve Wattech, příkon a v čem se případně liší varianty Dried Box / Fast / Master / Slave, které na fotkách vypadají podobně, akorát u dvou jsou…

Mobilní dům svépomocí

Poslední příspěvek od Jan Sterba: Zdravím, nová stavba mi nebyla na současném zastaveném pozemku povolena kvůli zastavitelnosti, rozhodl jsem se nakonec pro "rekonstrukci stodoly". Od železa jsem ale neopustil a tento rok jsem žačal.

Protherm Leopard 24 BTV chyba 7, Chyba komunikace

Poslední příspěvek od Ondřej jjj: Pokud chyba nezmizí kdyz kotel vypnete a zapnete zkuste odpojit ventilator a manostat. Obcas to pak naskoci

Podlahové vytápění-je toto v pořádku ?

Poslední příspěvek od Mirek Svejda: Nevypadá to moc odborně. Kromě toho by pod okny měla být menší rozteč, případně samostatná smyčka z přívodní trubky. Zde to ale vypadá, že to někdo blbě pochopil, nebo to zkreslují fotky, ale vidím pod okny větší rozteče a naopak na opačné straně menší.

Doplnění el. topného tělesa do AN

Poslední příspěvek od Pavel Wolf: Musíte mít vyřešeno aby vám zbývala EE na spotřebu a ohřev TUV, potom to už na přebytky nevypadá. Ono záleží jaké má AN šroubení a jakou máte FV 1f nebo 3f. Takto kombinované tělesa jsou nejdražší možnost a podle mé zkušenosti termostat umístěný v těsné blízkosti tělesa nepracuje dobře. Osobně…

Fotovoltaicka elektrarna a vytapeni -

Poslední příspěvek od Michal Hirka: Za silovou elektřinu ušetříte cca jen 30 % z toho, co budete muset v zimě nakoupit (poměr je spočítaný u mé ceny elektřiny, může se lišit dle výše vaší ceny).

Účinnost plynového vs elektrického kotle.

Poslední příspěvek od Jozef Homola: Na kotli se výpočtová účinnost nedá vyčíst. To záleží i na soustavě a jejím provozování. Kotel sám o sobě pracovat nemůže. Na datové listu ke kotli se dá vyčíst nějaká účinnost při dvou výkonech. Jmenovitý a 50%-ní (atmosférické). To bylo naměřeno na zkušebně, kdy kotel se nechá 2 hodiny běžet a…

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem

Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.