Diskuzní a poradenské fórum TZB-info

Kategorie

Stavba
168 776 příspěvků, nejnovější před hodinou

Vytápění
261 260 příspěvků, nejnovější před 3 hodinami

Větrání, klimatizace, rekuperace
27 841 příspěvků, nejnovější před 3 dny

Voda, kanalizace, koupelny
23 210 příspěvků, nejnovější před 4 hodinami

Obnovitelné zdroje energie
52 475 příspěvků, nejnovější před 11 hodinami

Elektrotechnika
10 159 příspěvků, nejnovější před 2 dny

Ceny a dodavatelé energií
4 535 příspěvků, nejnovější před 9 hodinami

Nezařazené
424 příspěvků, nejnovější před 2 dny

Populární rubriky

Témata s novými příspěvky

Zámková dlažba s kačírkem nebo bez?

Dobrý den, řešíme u novostavby podobu zámkové dlažby (šířka 120cm) a chtěl bych se zeptat na ideální řešení. Někdo doporučuje abych si okolo domu udělal kačírek a teprve poté zámkovku a někdo zase doporučuje, abych zámkovku měl hned u domu se spádem od zdi. Jsou nějaké vyložené výhody/nevýhody…

Měřidlo nabití akumulační nádrže

Stlouknul jsem si doma maličký projektík na měření nabití akumulační nádrže. Třeba by se to tu mohlo někomu hodit. Zdrojová data a popis je zde: https://github.com/radosek21/hot_water_s…

radiátor nebo klimatizace?

Poslední příspěvek od Filip Cada: Za kolik je teplo z teplarny??? To je klicove.

Ohřev TUV po zdražení plynu

Poslední příspěvek od Filip Cada: 5 zenskych v rodine? Buh s vami... jinak bych se primlouval za solar + plyn, to podle mne vyjde nejlepe.

Zapaľovacia automatika S4565 AD 1009 1

Poslední příspěvek od Ondřej jjj: Elektrodu ionizacni sem myslel.. tu urcite vymenit za novou, pak urcite snizeny tlak 4mbar je malo, dle me je v navodu 55 a ja radsi davam 70 Bohuzel nevim ktery kondik proste vymenit vsechny :D Jinak chce urcite vypozorovat zda to pada ze studenyho stavu.. aby to nedelala plynovka po…

Cidlo teploty spalin Dakon/Buderus

Poslední příspěvek od Ondřej jjj: To bude cidlo tech.. ale moc levneji sehnat nepujde.. https://dilyprokotle.cz/ridici-jednotka-…

Praskání v topení

Poslední příspěvek od Mirka Robovska: Dobrý večer, pane Stolle, řeším také tepání, klepání topení v ložnici. Neporadil byste mně také prosím, co s tím? …

MND elektřina od 1.1. 2023

Poslední příspěvek od Stanislav Vinklárek: A už tu máme oficiální info o regul. cenách EE pro r. 2023: - sice v mediích krátce proběhlo že jde o pokles, resp. snížení ale ve skutečnosti jde o zdražení - např. u běžné sazby D02d se cena za jistič 25A zvyšuje z 137 na 164Kč/měsíc a pokles o 2 haléře/kWh je za distribuci z 1633 na 1611…

ekoscroll

Poslední příspěvek od Pavel Wolf: Vznik škváry jste zdůvodnil špatným nastavením v útlumu a na jednou to považujete za nedůležité. Tak jaké jsou důvody vzniku té škváry?

rekonstrukce podlahy nad sklepem

Poslední příspěvek od Ivan K.: mate v tom "sklepe" vlhkost, kolko a aka tam je teplota ? ja so daval, lepil na penu na strop garaze pod barakom 8cm EPS a nic mi tam nekondenzuje . ale garaz je sucha , teraz asi 13 st

FTV Schlieger

Poslední příspěvek od Karel Kittnar: Dobrý den, upřímně nedoporučuji a utíkejte . Jednání šílené, naslibují a potom se vymlouvají na všé co jde. Servis klientům to samé nedočkáte se. NEDOPORUČUJI !!!

Bojler s tepelným čerpadlem

Poslední příspěvek od Lubos Janek: No nemohu moc komplikovat bo mám drevostavbu pasiv a nechce se mi do toho dělat moc díry. Uvidím jak se mi ozvou z Jablotronu bo ze startu mají 10% slevu ze 70 což je už tak drahé. Ale zas tam je ovládání z cloudu a mám od nich už rekuperaci. Nějak mám na to čas, netlačí mě to, tak uvidím co…

Filtr před kotel

Poslední příspěvek od Ondřej jjj: Teoreticky tan nemusi byt. Ale je to duvod proc kupuju hlavne sc1w jako kvalitni nebo levnx salus mf34

pískání topení

Poslední příspěvek od Richard Spacek: Děkuji moc za informace

Protherm Panter 24KTO-chybové hlášení F-72

Poslední příspěvek od Ladislav Dvorak: Dobrý den. Váše rada by zasloužila pozlatit. Je konec listopadu, kotel se mi vypnul na F61. Přeměřil jsem plynový ventil a měl 51 Ohmu, což je správně. Takže jsem začal řešit el. desku. Bohužel všechny rady na internetu co jsem našel byly spíše ve smyslu "nedotýkejte se toho a zavolejte…

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem

Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.