Diskuzní a poradenské fórum TZB-info

Kategorie

Stavba
175 710 příspěvků, nejnovější před 3 hodinami

Vytápění
284 011 příspěvků, nejnovější před 6 minutami

Větrání, klimatizace, rekuperace
28 925 příspěvků, nejnovější před 2 dny

Voda, kanalizace, koupelny
25 110 příspěvků, nejnovější před 13 hodinami

Obnovitelné zdroje energie
57 095 příspěvků, nejnovější před 2 dny

Elektrotechnika
10 660 příspěvků, nejnovější před 11 hodinami

Ceny a dodavatelé energií
5 317 příspěvků, nejnovější před 8 dny

Nezařazené
1 033 příspěvků, nejnovější před 32 minutami

Populární rubriky

Témata s novými příspěvky

Výběr kotle immergas

Poslední příspěvek od Jozef Homola: Vám bohatě postačí Immergas Victrix 20 X TT 2 ErP (cca 30 tisíc Kč).

Plíseň v bytě

Poslední příspěvek od Jozef Homola: https://www.onlineshop.cz/odvlhcovace-vz… Tento odebere na rozdíl toho ARGO dvojnásobek vody až 20 l (24 hodin) ale služba v horku je to "medvědí". Neříká se tam, že by to chladilo vzduch. Žere energii až 320 W a to není málo a navíc touto energií topí tedy o

IZOLACE - SOKL

Poslední příspěvek od Lubomir Švarc: A jaký význam má ta nopovka na extruďáku nopy ven?

Prostup sluneční energie skrz venkovní žaluzie

Poslední příspěvek od Lubomir Švarc: Dám Vám radu,zajděte se v těchto dnech podívat do nějakého pasivu kromě Nováka.Zjistíte,že nic než aktivní chlazení nepomůže. A je jedno jaké jsou žaluzie.

Jak zhutnit 3,5m vykop

Dobry den, meli jsme pred novostavbou planovany zasak, ale kvuli spatnemu hydrogeologickemu posudku nezasakuje. Nyni diru 4x2.7x3,5 dxsxv musime zasypat, protoze hned vedle vede strouha, ze ktere se tam stahuje dalsi voda. V dire bylo 1,5m kamene 16/32. Polovinu jsme vybrali a dali mimo, zbylou…

Nefunkční regulace ACD 01

Poslední příspěvek od Jiří Servít: Dobrý den, ještě někdo opraví ACD 01 - porucha stejná, po výpadku elktriky cvaká, nemáte na někoho kontakt? Děkuji …

Elektromagnetické pole a zdravotní rizika - Nevhodné umístění dalšího vysílače GSM ?

Dobrý den, v blízkosti mého domu - cca 240m vzdušnou čarou severním směrem je postaven stožár s vysílačem GSM a obec má nyní záměr umožnit jinému operátorovi GSM postavit další stožár, východním směrem, tentokrát cca 150m vzdušnou čarou vzdáleného od našeho domu. Bohužel neznám výkony stávajícího,…

Měření tepla kalorimetrem

Poslední příspěvek od Jaroslav Šalý: Prodávané u nás jsou "drahé". Já vím, že je ten mnou vybraný dražší, protože jsem hledal aby registroval chlazení i teplo a měl Modbus i RS485 pro komunikaci s mým řídícím systémem a tam na mne vykoukl tento. Pro cca do 2,5m3 a ještě pokukuji, po menším stačí do 0,6 jen TUV ale také s…

1,5m kamene pod betonovou jimkou

Poslední příspěvek od Jan Němec: mám jímku v jílu, až na dno jámy jsem osadil šachtu, do které se mi voda svádí a mám tam čerpdlo, které ji vytlačí do té nádrže.. a jíl mi neměkne a šachta sedí. 5 let.

Kamenný koberec na ztracené bednění

Poslední příspěvek od Jan Němec: Marmolit bude podle mne držet na svislé stěne líp. ceny neznám. Do garáže s ohledem na tlak a smyk kol jsem osobně zvolil litou pryskyřici. Vyšla mne levněji než dlažba, byla hotová za 3 dny a vypadá a funguje skvěle. je tam 4 roky.

záměna sanity

Poslední příspěvek od Petr Bubela: Jako jaká skulina? Vždyť to je úplně nové zboží, není se čeho obávat. A navíc mají na stránce i 3D modely vybraných produktů, takže si je můžeš hezky prohlédnout z každé strany. ;-) Což já vidím jako výhodu a všude to takhle není.

Hluk od oběhového čerpadla

Poslední příspěvek od Jozef Homola: Mne to vaše podání informací moc nesedí. Vy mluvíte o přidaných čerpadlech ale do série se čerpadla nesmí zapojit, to určitě by vedlo ke kavitaci. Mulvíme stále o jediném oběhovém čerpdle v hydroboxu?. je to čerpadlo jak "dělo" a radiátorů málo. Dosáhnout teplotní spád mimo "krutou…

Doporučení nehořlavé desky pod DC střídače

Dobrý deň, mám dotaz ohledem vhodné venkovní nehořlavé desky, kterou by bylo možné použít pod DC střídače FVE (na střeše haly). Deska by měla zabránit v rozšíření ohně na střešní fólii. Přemýšleli jsme nad cementovláknitými nehořlavými deskami, něco jako:…

Statika dlouhých překladů a průvlaku v RD

Poslední příspěvek od Jarda Nezbeda: Proboha a proč to neuděláte podle projektu??? Tady se vám určitě ozve jeden nekvalifikovaný "statik". Ale fakt nechápu, že hledáte na amatérském fóru, proč si nenajdete řádného statika, když už kašlete na projekt.

FTV Schlieger

Poslední příspěvek od Karel Vychodil: Dobrý den, ano máte pravdu, mimo ukrajinské pracanty, kteří mě opravdu mile překvapili, stálo vše za velkou bačkoru … Hlavně ten čas, u Schliegeru mají evidentně jiné hodiny než všichni ostatní, “normální” lidé. Kdyby se podle Schlieger hodin řídil alespoň smrťák, tak by to mělo nějaký význam. No…

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem

Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.