Diskuzní a poradenské fórum TZB-info

Kategorie

Stavba
175 193 příspěvků, nejnovější před 3 hodinami

Vytápění
283 559 příspěvků, nejnovější před 2 hodinami

Větrání, klimatizace, rekuperace
28 895 příspěvků, nejnovější před 2 dny

Voda, kanalizace, koupelny
24 956 příspěvků, nejnovější před 2 dny

Obnovitelné zdroje energie
56 959 příspěvků, nejnovější před 2 hodinami

Elektrotechnika
10 639 příspěvků, nejnovější před 2 dny

Ceny a dodavatelé energií
5 279 příspěvků, nejnovější před 13 hodinami

Nezařazené
933 příspěvků, nejnovější před 2 dny

Populární rubriky

Témata s novými příspěvky

Výkupní ceny přebytků z FVE

Poslední příspěvek od Dětřich Danek: To by mě zajímalo, jak velkou instalaci v kWp máte, že se to tak rychle vrací. Já mám zkušenost opačnou a asi se to nikdy nezaplatí. Ale mám zatím jen vyúčtování za květen, třeba to špatně odhaduji. Co nacpu do baterií, prodávám ve špičkách a ani to mě nezachrání. Asi mám malou vlastrní spotřebu...

Výměna kotle na uhlí a dotace

Poslední příspěvek od Jaroslav Dítě: Potřebný příkon a tepelný spád dává dimenzi trubek a nárok na výkon oběhového čerpadla

Půdní vestavba bez realizace věnce

Poslední příspěvek od Jozef Homola: Chápu ale to jich nemusí být tolik. Když bude uprostřed podpěrná zeď, tak stačí 1 na každé straně. Pokud ale se spokojíte s větším průhybem dá se vystačit i s tou podpěrou formou zdi. Problém podpory dřevem je v té překlenovací volné délce cca 6200 mm. Průhyb nosníků roste s třetí mocninou délky.…

Topení biomasou vs. tepelné čerpadlo vzduch - voda

Poslední příspěvek od Lubomir Švarc: Bych řekl běžný občan.

Doporučení vytápění pro starý dům(s velkou ztrátou - 80MWh)

Poslední příspěvek od Lubomir Švarc: Nikomu nic nedlužím,namontoval jsem u mámy čínu,přišly mrazy já byl u moře,máma nevolala,že mrzne. Druhá vlna mrazů byla v lednu,to bylo i -20st.

Hausnumera v grafech SEMSportálu

Poslední příspěvek od Zbyněk Halousek: No, já mám virtuální baterii a fyzickou ne. Když slunce svítí a moje spotřeba je malá tak vše ostatní přetéká. Takže fve nemám nikdy zatlumenou, tudíž vždy vidím aktuální výrobu v celém jejím rozsahu.

Happy Holiday u EPET (se někdo zbláznil?)

Poslední příspěvek od Harry Minduton: Asi má Křetínskej plyn zaskladněn na Ukrajíně a potřebuje to vylifrovat zpět do Evropy dřív, než z těch zásobníků udělaj Rusáci kůlničky na dříví.

Do podlahy XPS,EPS nebo?

Poslední příspěvek od Lubomir Švarc: Běžně se dává do podlah EPS 100,zmiňovat nasákovost je zbytečné,anhydrit lze vylít ručně,kdy do 40 l nádoby lze rozmíchat kvidlem dva pytle směsi. Snížíte teplotu,budete mít plísně,obzvláště bez PT.

Špatná instalace kondenzačního kotle firmou

Poslední příspěvek od Ondřej jjj: Jj je to jen slovickareni.. proste kdo to chce mit dobre koupi filtr s dvema ventilama, kdo to chce mit na hrane, koupi filtr s 1 ventilem a druhy je proste na vystupu z kotle a porad to splnuje.. Tedy ne vzdy je treba byt papectejsi nez papez.. diky tomu je vse u nas drazsi nez jinde..

Zapojení protiproudu do bazénu

Dobrý den, nemáte pls někdo zkušenost se zapojením protiproudu BADU JET Swing (400V) Viz: https://www.aquapondcz.cz/zavesny-protip… Motor má na štítku uvedený výkon 1,6 kW. Ovládání (zapínání a vypínání) je Tlakovým pneumatickým tlačítkem (1) které pneumaticky (hadičkou) zapne/vypne Tlakový s

Zvažuji, zda setrvat u ČEZu nebo změnit dodavatele.

Poslední příspěvek od Harry Minduton: Klasická smlouva na dobu neurčitou, se nyní nevyplatí prakticky nikde. Je to pro dodavatele dojná kráva. Výjimkou jsou ty smlouvy na měsíční fixy dle burzy.

ATMOS - zkušenosti a poradna

Poslední příspěvek od Jaroslav Dítě: Zkuste to dát ještě na Facebook. Tam bude možná širší společnost.

vybourání příčky v paneláku

Poslední příspěvek od Jarda Nezbeda: Tak už je jasné, podle koho natočil Vít Olmer svoji známou komedii z r. 1994... 😀

Okamžitá půjčka: WhatsApp: +420777830344.

Okamžitá půjčka: WhatsApp: +420777830344. Půjčky od 50 000 Kč do 30 000 000 Kč: …. Dobrý den, potřebujete finanční prostředky na svůj dům, podnikání, nákup auta, kola, založení vlastního podnikání, své osobní potřeby, své dluhy. Nabízím půjčky od 50 000 Kč do…

Rychlá a pohodlná finanční půjčka: ….

Poslední příspěvek od Josef Brabec: Okamžitá půjčka: WhatsApp: +420777830344. Půjčky od 50 000 Kč do 30 000 000 Kč: …. Dobrý den, potřebujete finanční prostředky na svůj dům, podnikání, nákup auta, kola, založení vlastního podnikání, své osobní potřeby, své dluhy. Nabízím půjčky od 50 000 Kč do…

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem

Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.