Diskuzní a poradenské fórum TZB-info

Kategorie

Stavba
174 903 příspěvků, nejnovější před 21 minutami

Vytápění
283 233 příspěvků, nejnovější před 2 hodinami

Větrání, klimatizace, rekuperace
28 873 příspěvků, nejnovější před 3 hodinami

Voda, kanalizace, koupelny
24 833 příspěvků, nejnovější před 6 minutami

Obnovitelné zdroje energie
56 814 příspěvků, nejnovější včera

Elektrotechnika
10 635 příspěvků, nejnovější před 3 dny

Ceny a dodavatelé energií
5 266 příspěvků, nejnovější před 16 dny

Nezařazené
906 příspěvků, nejnovější před 13 dny

Populární rubriky

Témata s novými příspěvky

Domácí vodárna DARLING 63-1- poradíte mi prosím ?

Poslední příspěvek od Jaroslav Dítě: Děkujeme za zpětnou vazbu a informaci. Blahopřeji, že se vše podařilo.

Pasivní dům 2024

Poslední příspěvek od Lubomir Švarc: Lubomir Švarc Lubomir Švarc @lubomir.svarc před 7 hodinami Upravit Přidat do záložek Sdílet Upozornit redakci Mirek Svejda Jsem dnes vysvětloval Petře,jak jiným funguje stropní topení.Divila se ,proč je jí nahoře na žebříku horko,když to má topit podlahu.

překlad nosné zdi, otvor 4,5m

Poslední příspěvek od Jozef Homola: Výztuž se může svařovat ale jsou na to přísné podmínky aby pevnostní ovlivnění bylo co nejmenší. Co se týká třmínků u překladů mají více významů. Jak distancování výztuže ve správné výšce nebo poloze, tak tu vazbu na betony dělané ve dvou fázích ale neméně důležitou vlastnstí je udržet…

Hydroizolace na teplovodní topení v koupelně

Poslední příspěvek od Jiří Sova: Já jsem řešil hydroizlaci pod sprchový kout, potřeboval jsem to udělat nějak opravdu rozumně, a proto jsem hledal jakou hydroizolaci použít. Nakonec jsem to vyřešil pomocí hydroizolace od topkraft .cz Pořídil jsem si jejich hydroizolaci OutWATER, která je velmi dobře zpracovatelná a po vytuhnutí…

Posouzení cenové nabídky

Poslední příspěvek od Harry Minduton: Ano, mně to přijde taky přestřelené. Ale co s tím uděláte? Budete si stěžovat na lampárně? Máte v zásadě 3 možnosti. Nedělat nic (i to je varianta). Udělat si to z valné části svépomocí (ušetřit). Najít si někoho levnějšího.

suchá skladba podlahy

skladba suché podlahy: Dobrý den, potřebuji udělat v patře suchou skladbu podlahy a někde potřebuji jít až o 18cm výše. Myslíte že je možno udělat tak jak to mám na obrázku? Jde mě hlavně o ten polystyren abych nemusel dávat tak vysokou vrstvu liaporu. Nebude vadit větší výška polystyrenu (…

Nilan Gott 2600 - zkušenosti

Poslední příspěvek od Tomas Hanzlik: Dobrý den, Pane Mittnere, chtěl bych se zeptat, jestli můžete s odstupem času jednotku Gott 2600 k chlazení doporučit nebo jestli by jste nyní volil pouze pasivní rekuperaci?

Hluk na hranici pozemku

Poslední příspěvek od Libor Kniezek: Když jsem si toto zjišťoval pro montáž klimatizace našel jsem 50dB přes den (6.00 - 22.00) a 40 dB v noci, ale obojí ve vzdálenosti 2 m od okna obytné místnosti (sousední nemovistosti), takže na hranici pozemků to by mě taky zajímalo

Kotel na pelety 50kW

Dobrý den, je zde nějaký provozovatel kotle na pelety s výkonem kolem 50 kW, který by se podělil se zkušenostmi, ať pozitivními, tak negativními ? Děkuji

Tč monoblok 14kw po dvou letech

Poslední příspěvek od Filip Patek: Jiste, to ja nerozporuji..

Atikové vs. bezatikové řešení ploché (zelené) střechy

Poslední příspěvek od Petr Toman: jak jsem psal v uvodu, chtel jsem bez atik a prostupu, okap je "zasunut" do roviny s fasadou, aby tolik "nerusil". Viz rezy z obou koncu strechy. Jinak to provedeni hodne zavisi na Vasi konstrukci stropu atd. Princip ale je na strop ulozit tepelnou izolaci a po okrajich…

Výměna staré trubky-stoupačky v koupelně za novější radiátor

Poslední příspěvek od Filip Patek: Radosti kolektivniho bydleni.

Žebříkový radiátor - netopí

Poslední příspěvek od František Ryšánek: Děkuji všem, kdo se přijdou sem na TZB-info zeptat - je velice záslužné, že šíříte povědomí o tomto nešvaru. Snad se nám tak společnými silami podaří, dostat do povědomí tvořivých topenářů, že takovouto úpravou nejspíš páchají hřích, a že za to dostanou dříve či později vynadáno, pokud nebudou…

Základový rošt z BSH

Poslední příspěvek od richard maranek: Projektová dokumentace se samozřejmě neskládá z jedné stránky kterou jsem zde uvedl.cekal jsem že odpoví někdo kdo realizoval něco podobného a podělí se se svými poznatky.tohle mi pomůže úplně stejně jako když by jste mi napsal "já to nevím"

Ukotvení břemene do zdi z plných cihel

Poslední příspěvek od Jozef Homola: Na zeď z plné cihly 30 cm se dá zavěsit hodně. Má to ale. Záleží jak daleko je vyloženo břemeno a jakou bázi výškovou má konzola nebo umístění kotvících elementů. Vysvětlit to laicky taky jde. Možná něco z nauky o páce. Ta platí všude. Uvedu příklad štípacích kleští. Velké čelisti a hřebík nejde…

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem

Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.