Návrh domu

Reklama
FK Filip Kučera @filip.kucera536 před 14 roky28.12.2009 15:19:00
Návrh domu

Chtěl bych si postavit rodinný domek. Zatím mám pouze představu, že to musí být bungalov. Protože jsem ve stavebnictví naprostý analfabet, tímto prosím všechny znalé lidi, aby mě poradili něco kloudného vytvořit. Je mě v podstatě jedno, jak bude domek nakonec vypadat. Chtěl bych, aby byl
co nejjednodušší, dispozičně optimální, schopný stavby svépomocí a cena při svépomocné výstavbě by neměla překročit
2.000.000 Kč. Zatím jsem svobodný, ale předpokladám, že v domě budou trvale žít 2 dospělí a 2 děti. Pracuji na volné noze
a tak na stavbu mám poměrně dost času. Můj fyzicky zdatný děda, který je všeuměl a nemá problém s žádou novou technologií, je k dispozici nepřetržitě a udělá pro mě cokoliv. Pozemek mám takříkajíc na samotě u lesa o velikosti 100 x 100 m. Domek lze umístit kamkoliv. Je to velmi mírný spád cca 5 m/100m na ose sever-jih. Přístupová cesta , včetně sítí je na jižní straně. Byl bych vděčný, kdyby jste mě společnými silami
pomohli vytvořit solidní domek, který bede mít dobré vlastnosti a malou spotřebu energie. Všem předem děkuji.Filip.

Vkládání nových příspěvků je dostupné pouze pro přihlášené uživatele

Nejlépe hodnocené

Nejnovější příspěvky

646 odpovědí

Zobrazit všechny reakce
Reklama
Reklama
Reklama

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem


Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.