Servis klimatizace svépomocí

Reklama
KZ Kamil Zoubek @kamil.zoubek před 3 roky18.06.2021 19:15:00
Servis klimatizace svépomocí

Dobrý den, chtěl bych se zeptat na jednu věc, mám přes rok klimatizaci a nedávno před sezónou jsem poprvé zažil servisní prohlídku.

Myslel jsem, že technik bude kontrolovat mimo jiné stav a množství chladiva pro případné doplnění, ale bylo mi řečeno, že to se nedělá, jedině kdyby klimatizace nechladila.

Takže jediné co se dělo, bylo pročištění filtrů (ty si zvládnu vyčistit i sám) a pak ještě technik na chvíli zapnul topení, pak chlazení a přitom stříkal do venkovní jednotky nějaký roztok.

Když jsem se ho ptal co to je, tak mi řekl, že něco unikátního, čemuž tak úplně nevěřím a zajímalo by mě, zda-li někdo ví, co se na to používá.

Říkám si totiž, že na tohle zavolám servis maximálně do konce záruky klimatizace a pak to už budu dělat sám, jelikož za takovouhle banalitu, která trvala cca 20 minut, jsem zaplatil 2800 Kč, což mi přijde víc než přemrštěné.

Vkládání nových příspěvků je dostupné pouze pro přihlášené uživatele

Nejnovější příspěvky

5 odpovědí

Zobrazit všechny reakce
Reklama

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem


Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.