Bojler Hlavačka a Čech

Rubriky:

Reklama
MA Matějíček @matejicek před 19 roky06.11.2004 17:07:00
Bojler Hlavačka a Čech

Mám v RD nerezový akumulační ohřívač OVL 200 K. Přestože má záruční dobu na těsnost nádoby deset let, začal téct už asi za rok. V roce 96 ho firma bez problémů vyměnila za nový. Ten začal po nějaké době opět kapat. Protože času je málo a kapání provizorně vyřešil kbelík, začal jsem se problémem zabývat až letos. Firma Hlavačka a Čech mně nabídla řešení záruky formou výměny za nový, revoluční typ OV200KM stím, že doplatím 8900Kč. Můj typ už prý nevyrábí. Cena se mně zdá velmi vysoká a ještě moc nevěřím takovým novinkám. Jde vlastně o obrácený systém, kdy se voda ohřívá průtokem měděným šnekem. Jsem laik, ale nezdá se mně reálné, že v RD s dvěma (třemi) byty bude tento systém fungovat například při současném puštění vody na několika místech. Jaký máte názor na toto řešení. Kdybych tenkrát koupil obyčejný, levný bojler, bylo by to asi lepší. Jenže dvakrát jsem už zažil potopu po dosloužení starého bojleru a doufal jsem, že nerezový vydrží do konce života. Bohužel nevydržel ani tolik, co obyčejný.

Vkládání nových příspěvků je dostupné pouze pro přihlášené uživatele

Nejlépe hodnocené

Nejnovější příspěvky

203 odpovědí

Zobrazit všechny reakce
Reklama

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem


Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.