Topeni Klimatizace

Reklama
JP Jaroslav Pospíšil @jaroslav.pospisil před 15 roky31.12.2008 14:31:00
Topeni Klimatizace

Dodrý den všem!Četl jsem vaše názory na vytápění, větrání apd.Je dobrý ,že jsou lidi zavistiví a vychloubačný, aspoň se člověk něco dozví!!!Tak se Vám taky pochlubym.Několik let jsem vytápěl RD přímotopy,ale česem jsem zjiistil,že to nebude asi ono!tak jsem začal číst.Dostala se mi do ruky kniha Tepelná čerpadla a bylo vše vyřešené.Koupil jsem si klimatizaci s tepelnym čerpadlem a topím!Namontoval jsem jí do garáže mého domu a přisávání jsem jí přitáhl s kuchyně a obýváku u podlahy.Klimoška maká jako dlázen a je nám teplo za pár kaček.Topím sní pul domu a chrochtám!Nazamrzá mi žadnej výparník a COP mám furt stejnej kolem 4.Příští rok koupim ješte jednu a budu vytápět tu druhou pulku domu s 3KW/hod celý dům.Tak bádejte badatelé.Jo a ta sranda mě vyšla na 18000Kč včetně montáže.Pápa lala

Vkládání nových příspěvků je dostupné pouze pro přihlášené uživatele

Nejnovější příspěvky

287 odpovědí

Zobrazit všechny reakce
Reklama

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem


Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.