BOUCHÁNÍ KOTLE DAKON GL 20 EKO

Rubriky:

Reklama
Jan Římský @jan.rimsky před 14 roky08.12.2009 05:34:00
BOUCHÁNÍ KOTLE DAKON GL 20 EKO

Dobrý den

Mám stacionárni litinový kotel Dakon GL 20 EKO a někdy při zapnutí termostatu se mi stane že kotel bouchne a ze spodní části kotle vyletí plamen. Pak jede kotel většinou normálně jen někdy se stane že po tom bouchnutí kotel jede, ale strašně hučí. Kotel každý rok nechávám čistit.
Komín má průměr 150 mm, je vyvložkovaný a asi 7 m dlouhý a na konci komína je klobouk. Tah komína je prý v pořádku.
Tento problém už trvá 3 roky a NIKDO si s tím neví rady. Na kotli byla několikrát měněna řídící jednotka i zapalovací svíčka.(bez efektu). Kotel je umístěn ve sklepě kde je menší průvan a někdy v přízemí cítím spaliny z kotle.
Mohl by mi prosím někdo poradit v čem může být chyba případně dát kontakt na nějakého odborníka který tomu opravdu rozumí?

Mockrát děkuji

Vkládání nových příspěvků je dostupné pouze pro přihlášené uživatele

Nejnovější příspěvky

22 odpovědí

Zobrazit všechny reakce
Reklama

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem


Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.