Ochlazovací bazének k sauně

Rubriky:

Reklama
PP Petr Pražák @petr.prazak před 14 roky01.06.2010 01:32:00
Ochlazovací bazének k sauně

Rád bych si k sauně v suterénu RD vybudoval ochalzovací bazének, jehož stěny jsou obložené dlažbou. Běžně dostupné kádě mi připadají neohrabané a drahé a na bazének by tam bylo vhodné místo. Z hlediska stavby by nejlevnější a nejjednodušší byla vana, ale nenašel jsem žádnou dost hlubokou (od "zděného bazénku" mě odrazují jisté komplikace s řešením vypouštění bazénku).

Bazének by měl být 160x100cm, výška hladiny asi 55cm by měla stačit (na úplné ponoření), objem je tedy asi 0,9m3.

Když jsem začal shánět nějakou bazénovou výpusť / ventil,
hned mě prodejce bazénů začal strašit, že to není jen tak a že je potřeba myslet na nějakou filtraci a čištění vody v bazénku. To mě zarazilo... nicméně sám nemám žádnou zkušenost s bazénem a rád bych se zeptal, jakým způsobem by se dala voda udržet čistá?
Musím mít nějakou cirkulaci s filtrem?
Postačí samotné používání chemie, např. modré skalice?

Předem díky za názory.

Vkládání nových příspěvků je dostupné pouze pro přihlášené uživatele

3 odpovědi

Zobrazit všechny reakce
Reklama

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem


Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.