Bypass - nocni chlazeni - nefunguje

Reklama
BN Bohouš Novák @bohous.novak před 14 roky11.06.2010 07:28:00
Bypass - nocni chlazeni - nefunguje

Hezky teply den,

mame nove instalovane rozvody vzduchu a Duplex EC 330. Jeste sice nebydlime, ale uz overuji co to umi. Horka mi pripomela vyzkouset bypass. Nastavil jsem program na nocni foukani od pulnoci do sesti do rana vykon 115 m3. V byte teplota 25,0 stupnu, venku presne nevim, nicmene rano bylo 21 odhaduji ze v noci bylo mozna 19 stupnu (to vite mesto je teple). V byte mam dataloger teploty - vysledek - teplota v byte se za celou noc nezmenila ani o jednu desetinu. Pravda, nebyl jsem tam, takze nevim, zda-li se program zapnul. Nicmene rano jsem provedl pokus manualni - na pul hodiny jsem pustil maximalni vykon. Venkovni teplota 20,5. Teplota v prvnim vyustku 21,0. Vnitrni v byte stale 25.0 stupnu. Tj. bypass zrejme funguje. Jenze za tu pulhodinu teplota byla stale presne 25.0.

Nevite, kde se stala chyba?
Jak by se za danych podminkach mela zmenit teplota v byte? Ocekaval bych alespon par desetinek, kdyz nic, ale ono vubec nic. Byt ma plochu 88m3.

Diky moc

Vkládání nových příspěvků je dostupné pouze pro přihlášené uživatele

Nejnovější příspěvky

25 odpovědí

Zobrazit všechny reakce
Reklama

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem


Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.