Regulace regulátorů

Rubriky:

Reklama
ZS Zdeněk Smutný @zdenek.smutny859 před 13 roky02.06.2011 00:43:00
Regulace regulátorů

Vážení mám problém. Navrhnul jsem vytápění a chlazení podstřešního bytu kanálovou klimatizací s tepelným čerpadlem. Rozvody vzduchu do jednotlivých místností jsem provedl speciálními regulátory průtoku vzduchu od firmy Trox typ TVR Easy 125 mm které mají v sobě servomotory 24V s ovládáním na teplotu v místnosti. Termostat s výstupním napětím 0-12V ovládá servomotor klapky která se bude plynule otevírat a zavírat podle nastavené teploty v místnosti v rozsahu 16 - 26°C a tím tak do místnosti bude proudit studený nebo teplý vzduch z klimatizace.

Teď otázka - nezná někdo levný, dobrý a spolehlivý termostat s vestavěným čidlem, LCD displeyem, s plynulým výstupním napětím 0-10 V a možnosti přepínat režim chlazení /topení?

Děkuji za odpověď

Vkládání nových příspěvků je dostupné pouze pro přihlášené uživatele

3 odpovědi

Zobrazit všechny reakce
Reklama

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem


Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.